Edi o słowach trenera: Każdy ma swoje emocje. [Plus SONDAŻ]

Trener ma pretensje? Cóż, z ławki inaczej to wygląda - odniósł się do słów Artura Skowronka po meczu Lech - Pogoń Edi Andradina
Edi został wyrzucony z boiska w 69. minucie, gdy nieprzepisowo zatrzymał Luisa Henriqueza, a miał już na koncie jedną żółtą kartkę. Na konferencji prasowej trener szczecinian Artur Skowronek stwierdził, że ma pretensje do Ediego, aczkolwiek ocena tej sytuacji to sprawa wewnętrzna szatni.

- Naprawdę ma pretensje? - nie mógł uwierzyć po meczu sam piłkarz. - Cóż, z ławki inaczej to wygląda. Każdy ma swoje emocje, ja też. Zapaliłem się, trudno, ale piłkarz Lecha [Aleksandar Tonew - przyp. red.] w tej sytuacji mnie uderzył i też powinien być ukarany. O przewadze Lecha mówił: - To normalne przy przewadze jednego zawodnika. Mają swoich kibiców, dobrą drużynę. Normalne, że nas nacisnęli. Choć zatem przyjechaliśmy po wygraną, musimy w tej sytuacji uszanować ten remis. Edi Andradina mówił także: - Poznań ma ładny stadion i energiczną widownię, która stwarza fajną atmosferę. Tu sa warunki do grania. Może kiedyś i my w Szczecinie będziemy takie mieli.

Czy trener słusznie ma żal do Ediego za czerwoną kartkę w meczu z Lechem?