Siatkarki Chemika Police kończą urlopy

EKSTRAKLASA SIATKAREK. Już w poniedziałek pierwszy trening polickiego dream teamu.
Ale w niepełnym składzie. Trener Mariusz Wiktorowicz chciałby mieć od pierwszych zajęć pełną kadrę, ale na taki luksus nie może sobie pozwolić, przy takim bogactwie personalnym zespołu.

Anna Werblińska i Anna Grejman będą uczestniczyć w zgrupowaniu reprezentacji przed tegorocznymi ME w Niemczech i Szwajcarii. Do tej samej imprezy przygotowują się też Ana Bjelica, Maja Ognjenović (obie są reprezentantkami Serbii) oraz Lucie Muhlsteinova (Czechy).

Nie wiadomo, co z Małgorzatą Glinką. Ikona polskiej siatkówki zdecydowała się powalczyć z Chemikiem o pierwsze mistrzostwo Polski w swojej karierze, ale oficjalnie kontrakt podpisze 10 sierpnia. Wiktorowicz chciałby jednak Glinkę mieć od pierwszego treningu.

Za to cała kadra Chemika będzie trenować razem ok. 11 września, gdy kadrowiczki wrócą już do Polic. Chemikowi pozostaną dwa tygodnie na zgranie przed pierwszym meczem ligowym.

W poniedziałek policzanki spotykają się o godz. 17. A godzinę później mają rozpocząć się już sportowe zajęcia (zamknięte dla kibiców). Chemik będzie trenował na nowej hali w Policach - w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza (300 m od starego obiektu).