Chemik Police zaskakuje kibiców przed startem sezonu

EKSTRAKLASA SIATKAREK. W sobotę policzanki rozpoczną sezon. Już w pierwszym meczu podejmą aktualnego mistrza kraju Atom Trefl Sopot. Od czwartku będzie można nabywać wejściówki na to i kolejne spotkania.
Od czwartku będzie też można nabywać karnety na cały sezon.

I tak:

- karnet na cały sezon (sektory 2 i 3) - 250 zł

- karnet cały sezon (sektory 1 i 4) - 200 zł

- bilety na mecz Chemik - Trefl - 20 zł normalny i 15 ulgowy (sektory 2 i 3) oraz 15 i 10 (sektory 1 i 4)

Kasa biletowa usytuowana obok hali sportowej przy ul. Siedleckiej w Policach czynna będzie w czwartek i piątek w godzinach 16-18. W sobotę od godz. 10.

Zaskoczeniem dla fanów może być decyzja klubu o tym, że ceny biletów jednorazowych nie są stałe na wszystkie mecze. Będą każdorazowo ustalane przed kolejnymi spotkaniami, a co za tym idzie - im wyższa będzie ranga meczu i atrakcyjniejszy przeciwnik, tym cena może być wyższa. Jednym słowem - karnety bardziej będą się opłacać niż wejściówki.

- Czeka nas ciekawy sezon choćby ze względu na to, że od dawien dawna nie mieliśmy tak silnego beniaminka, jakim jest Chemik Police. I właśnie ta drużyna urasta do miana faworyta, mając w swoim składzie gwiazdy ligi, a jeszcze dodatkowo Gosię Glinkę-Mogentale, która wróciła na krajowe parkiety, co jest absolutnym hitem tego sezonu - podkreśla Piotr Makowski, trener reprezentacji Polski. - Do grona faworytów zaliczyć też trzeba Atom Trefl Sopot, Dąbrowę Górnicza, Impel Wrocław, ciągle mocne jest Bielsko-Biała. Tych zespołów mocnych jest sporo, stawka się wyrównała.