Szczypiorniści Pogoni u siebie jeszcze nie przegrali. W środę chcą przedłużyć tę passę

W ramach 1/8 finału Pucharu Polski piłkarze ręczni Gaz-System Pogoni podejmować będą Górnika Zabrze. Początek meczu w środę o 18, w hali przy ulicy Twardowskiego.
Gdy oba zespoły zmierzyły się w Zabrzu, w meczu ligowym, padł remis (30:30). Teraz rozstrzygnie musi już paść. Zwycięzca awansuje do ćwierćfinału. Szykuje się ciekawe starcie, bo zarówno Pogoń, jak i Górnik, mierzą w tym sezonie bardzo wysoko.

Szczecinianie złapali w ostatnich tygodniach świetną formę i w kapitalnym stylu odprawiają kolejnych przeciwników. Dobrze funkcjonuje obrona, a siła rażenia w ataku jest coraz większa. Bramki seriami potrafią zdobywać skrzydłowi, ale nie ustępują im też gracze drugiej linii. Największym problemem dla gospodarzy mogą być drobne urazy, bo trener Rafał Biały nie ma dużego pola manewru.

Szerszą kadrą dysponują zabrzanie. W dodatku złożoną z bardzo doświadczonych graczy. W środę szczecińskiej publiczności zaprezentują się m.in. Mariusz Jurasik, Patryk Kuchczyński, Michał Kubisztal i Robert Orzechowski.

Bilety w cenie 18 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy) można nabywać w dniu meczu od godziny 15. Na mecz pucharowy obowiązują karnety.