Oficjalna decyzja: Mecz Chemika z Tauronem odwołany

SIATKÓWKA Wszyscy kibice, którzy czekali na emocje związane z sobotnim starciem Chemika Police z Tauronem Dąbrowa Górnicza, muszą uzbroić się w cierpliwość. Mecz z powodu problemów zdrowotnych zespołu gości został odwołany. Nowy termin jego rozegrania nie jest jeszcze znany.
Siatkarkom z Dąbrowy nie posłużyła wyprawa do Rumunii na mecz ligi mistrzyń. Już w czasie podróży powrotnej siatkarki nie czuły się najlepiej, a w Polsce okazało się, że wirus dopadł całą drużynę. Cześć zawodniczek trafiła do szpitala. Zarząd klubu zdecydował się zrezygnować z wyjazdu do Polic i zaczął dopełniać formalności związane z przełożeniem meczu z Chemikiem.

Oto oficjalna decyzja władz Orlen Ligi:

"W związku z nagłą niedyspozycyjnością siatkarek z Dąbrowy Górniczej, wymagającą hospitalizacji w miejscowym szpitalu w dniu dzisiejszym, mecz Orlen Ligi nr 56, do rozegrania w Policach 21.12 2013 r. zostaje odwołany. Nowy termin rozegrania meczu zostanie wyznaczony odrębnie".

Oznacza to, że siatkarek Chemika w tym roku na parkiecie już nie zobaczymy. Po przerwie świątecznej wrócą do gry 8 stycznia, gdy zmierzą się na wyjeździe z Budowlanymi Łódź. W najbliższych dniach powinniśmy poznać nowy termin spotkania z Tauronem.