Kolejny bardzo słaby mecz Spójni. Na początku przegrywali 0:25

I LIGA KOSZYKÓWKI. W ostatnim ligowym meczu w tym sezonie Spójnia Stargard przegrała na wyjeździe z MOSiR-em Krosno 52:67.
Przed tym meczem stargardzianie mieli na koncie 10 porażek, a gospodarze 10 zwycięstw. Faworyt mógł więc być tylko jeden, ale chyba nawet najwięksi optymiści wśród kibiców z Krosna nie sądzili, ze po 8 minutach ich koszykarze będą prowadzić 25:0.

Spójnia grała fatalnie, notowała stratę za stratą i pudłowała na potęgę. Już po pierwszej kwarcie, przegranej 4:27, stargardzianie nie mieli większych szans na zwycięstwo. Później nieco zniwelowali stratę, ale wynikało to raczej z rozluźnienia w szeregach gości. Najwięcej punktów dla Spójni rzucił Marcin Stokłosa (19).

MOSiR Krosno - Spójnia Stargard 67:52

Kwarty: 27:4, 10:12, 10:20, 20:16.

Spójnia: Stokłosa 19 (3), Suliński 3 (1), Bodych 2, Koszuta 0, Grudziński 0 - Pytyś 10, Zarzeczny 8 (1), Kwiatkowski 6 (2), Ejsmont 3, Soczewski 2, Wróblewski 0.

W lidze podopiecznym Czesława Kurkiańca idzie bardzo słabo (zajmują ostatnie miejsc), ale w rozgrywkach Pucharu Polski awansowali już do fazy Final Four na szczeblu PZKosz. Turniej finałowy rozpocznie się 28 grudnia w Kutnie. O awans do ścisłego finału Spójnia powalczy z gospodarzami. Trzy najlepsze drużyny zagrają w kolejnej fazie PP z drużynami z ekstraklasy.