Wilczyce przez 20 minut rzuci造... 5 punkt闚. "By這 mi po prostu wstyd"

Koszykarki King Wilczyc Szczecin zosta造 zmiecione z parkietu przez mistrzynie Polski z CCC Polkowice. W ca造m meczu zdoby造 tylko 25 punkt闚, a problemy z trafieniem do kosza mia造 zw豉szcza w drugiej po這wie.
Podopieczne Krzysztofa Koziorowicza chyba ju przed rozpocz璚iem spotkania nie wierzy造, 瞠 mog na wyje寮zie zagrozi faworyzowanym polkowiczankom. Nawet najwi瘯si pesymi軼i w szczeci雟kiej ekipie nie przypuszczali jednak, 瞠 Wilczyce mog zaprezentowa tak fataln skuteczno嗆.

Po dw鏂h kwartach koszykarki CCC mimo absencji trzech podstawowych zawodniczek prowadzi造 wyra幡ie (31:20), ale o kompromitacji przyjezdnych nie by這 jeszcze mowy. Ta nast徙i豉 w dw鏂h kolejnych ods這nach. Przez 20 minut Wilczyce rzuci造 tylko... 5 punkt闚. W ostatniej kwarcie na swoim koncie zapisa造 zaledwie jedno "oczko".

- Jeszcze do przerwy ten mecz "jako" wygl康a, a po przerwie ju nie by這 cho熲y "jako". Nawet je郵i gra si na podw鏎ku, o czapk 郵iwek, to trzeba gra do ko鎍a i walczy. Dzisiaj po raz pierwszy od wielu lat by這 mi po prostu wstyd - komentowa na pomeczowej konferencji trener Koziorowicz.

Jego zawodniczki w drugiej fazie rozgrywek, w rywalizacji najlepszych sze軼iu dru篡n, przegra造 wszystkie mecze. Chyba straci造 ju ochot do dalszej walki, ale sezon trzeba dogra do ko鎍a. Pozosta造 jeszcze trzy kolejki. Za tydzie do Szczecina przyjedzie AZS Gorz闚.

CCC Polkowice - King Wilczyce Szczecin 61:25

Kwarty: 15:8, 16:12, 15:4, 15:1

CCC: Skorek 12, Misiek 11, Oblak 10, Owczarzak 10, Majewska 7, Szczepanik 7, Leciejewska 4, Skerovic 0.

Wilczyce: Radwan 5, Kotnis 4, Maruszczak 3, Kraayeveld 3, Mandir 2, Mrozi雟ka 2, Adamowicz 2, Stasiuk 2, Kaczmarczyk 2, Sosnowska 0.