Sport.pl

Gram - Pomagam! Charytatywny turniej squasha z dodatkowymi atrakcjami

W sobotę w klubie Sportfit Squash & Fitness przy ul. Struga 15 zagrają najlepsi zawodnicy w Polsce i amatorzy. Pojawią się również znani goście. Wszystko w szczytnym celu.
Podczas imprezy zbierane będą pieniądze na leczenie dla pani Moniki Pacia, które pomogą jej w walce z przewlekłym, ciągle postępującym pozaszkieletowym kostnieniem kości.

Na korcie pojawią się czołowi zawodnicy z reprezentacji narodowej, z mistrzem Polski na czele. Imprezę poprowadzą Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, oraz lider zespołu JUST5 Bartek Wrona. Specjalnymi gośćmi będą prezydent Szczecina Piotr Krzystek, polscy olimpijczycy: Marek Kolbowicz i Monika Pyrek oraz muzyk Doniu.

Nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Pokaz kuchni molekularnej zademonstruje Dariusz Kuźniak, finalista programu kulinarnego Top Chef. Odbędą się również licytacje gadżetów sportowych, z których zysk zostanie przeznaczony na leczenie pani Moniki.

Początek turnieju w sobotę o godzinie 10. Wieczorem w klubie Pierwsze Miejsce odbędzie się after party. Wystąpią Bartek Wrona, Doniu oraz szczecińska grupa Kiua & Mogiua.