Mecz na szczycie z udziałem Błękitnych Stargard

II LIGA PIŁKARSKA. Dwa mecze - dwa zwycięstwa. To dorobek Błękitnych Stargard, którzy są obecnie liderami drugoligowych rozgrywek. Ale taki sam bilans ma zespół MKS Kluczbork, który podejmie błękitnych w sobotę o 17.
Stargardzianie prowadzą w tabeli lepszą (o jednego gola) różnicą bramek, ale właśnie ich ofensywa może odegrać kluczową rolę w tym spotkaniu na szczycie. Drużynę Krzysztofa Kapuścińskiego trudno rozszyfrować w ataku - zagrożenie jest z każdej strony, a zmiennicy też potrafią podkręcić tempo i skarcić rywala. Szkoleniowiec ma dosyć duży wybór w przednich formacjach, a rywalizacja przynosi korzyści dla zespołu.

Zatrzymać drużynę Błękitnych spróbuje Krystian Rudnicki, wypożyczony bramkarz z Pogoni, a za nękanie przeciwnika odpowiada głównie Piotr Burski, który strzelił już 3 gole dla MKS.

O pierwsze zwycięstwo w II lidze zagra w Kołobrzegu Kotwica (sobota, godz. 18). Jej rywalem będzie Legionovia Legionowo. Trener Wiesław Bańkosz ma sporo problemów kadrowych (kontuzjowanych jest 6 piłkarzy), ale i dużą wiedzę o przeciwniku. Kołobrzeżanie muszą powalczyć o trzy punkty, bo w najbliższych trzech kolejkach czekają ich mecze z czołówką.