Prezes Pogoni Baltiki napisał list otwarty do... kibiców

Już w środę rozpocznie się sezon 2014/15 ekstraklasy piłkarek ręcznych. Szczecinianki swój inauguracyjny mecz rozegrają w nowej hali - Arenie Szczecin.
W związku ze zbliżającym się początkiem sezonu klub zabiega jak może o przychylność fanów. Prezes Przemysław Mańkowski napisał list/apel do kibiców. Poniżej jego treść:

Drodzy Sympatycy

Korzystając z okazji rozpoczynającego się nowego sezonu ligowego 2014/2015 chciałbym wszystkich Państwa zapewnić, iż w okresie przygotowawczym Nasza drużyna wykonała tytaniczną pracę, wylała hektolitry potu. Ćwiczyła i doskonaliła nowe systemy obrony oraz ataku tak aby na zbliżającą się inaugurację sprawić Nam wszystkim radość i dać poczucie dumy.

Nowy sezon będzie dla Naszego klubu okresem wielu zmian, na które przecież tak z utęsknieniem czekaliśmy. Po pierwsze zagościmy na nowej hali ARENA SZCZECIN, która stwarza wspaniałe możliwości oglądania widowiska na najwyższym poziomie w absolutnie komfortowych warunkach. Nowy obiekt będzie Naszym domem, o ile uda nam się wspólnie stworzyć pozytywny klimat i atmosferę, której zazdrościć Nam będzie cała Polska. Po drugie po wielu latach Nasza drużyna jako jedna z nielicznych w regionie zadebiutuje w europejskich pucharach, reprezentując już nie tylko miasto Szczecin i jego mieszkańców, ale Nasz kraj. Jestem przekonany, że w tym tak doniosłym i historycznym momencie będziemy mogli liczyć na Państwa wsparcie i żywiołowy doping.

Chciałbym do wszystkich Państwa zaapelować o wsparcie i zaangażowanie, pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku i jedności w możliwie wielu aspektach. Każdy z Nas ma coś pozytywnego do zaofiarowania począwszy od obecności na trybunach, a skończywszy na wsparciu finansowym, tak bardzo potrzebnym w bieżących trudnych czasach.

Nasza oferta związana z zakupem karnetów na najbliższy sezon została dostosowana do możliwości finansowych szczecinian. Dlatego też gorąco zachęcam do aktywnego udziału w naszych rozgrywkach, pokażmy że wspieramy SPR Pogoń Baltica Szczecin i szanujemy trud zawodniczek! Bardzo zależy Nam na zbudowaniu więzi emocjonalnej właśnie poprzez wzrost frekwencji w Naszej hali podczas meczów. Ilość zakupionych karnetów przez Naszych kibiców będzie swoistym barometrem nagradzającym nasz trud i zapał, jaki wkładamy w budowanie zespołu na miarę Naszych marzeń i możliwości. Państwa postawa jest dla Nas niezwykle ważna i gorąco liczymy na Was!

Bądźcie z nami, przyjdźcie na nasze mecze, pobijmy rekord frekwencji w SUPERLIDZE KOBIET.

Serdecznie pozdrawiam

Przemysław Mańkowski

Przewodniczący Zarządu SPR Pogoń Baltica SzczecinDodajmy, że spotkanie Pogoni z Ruchem rozpocznie się o godz. 20.