Błękitni Stargard przerwali pasmo porażek

II LIGA PIŁKARSKA. Gol Michała Magnuskiego w końcówce pierwszej połowy meczu z Puszczą Niepołomice przesądził o wygranej Błękitnych.
W pierwszej połowie oba zespoły szukały bramki otwierającej wynik. Pierwsze 20 minut to przewaga gości, później inicjatywę mieli gospodarze. Coraz więcej było strzałów z dystansu, prób dośrodkowań ze skrzydeł, aż w 43. minucie Piotr Wojtasiak przejął piłkę na środku boiska, podał do Łukasza Kosakiewicza, a ten po szybkim rajdzie wyłożył piłkę do Magnuskiego. Napastnikowi nie pozostało nic innego - niż wykorzystać super okazję.

W drugiej połowie Puszcza coraz mocniej naciskała, a stargardzianie coraz mocniej skoncentrowali się na obronie prowadzenia. Rzadko Błękitni wychodzili z kontrami, za to sporo pracy miał Marek Ufnal. Bramkarz gospodarzy nie dał się pokonać i po trzech porażkach z rzędu - słońce znów zaświeciło dla jego zespołu.

Błękitni Stargard - Puszcza Niepołomice 1-0 (1-0)

Bramka: Magnuski (43.).

Błękitni: Ufnal - Wojtasiak (60. Flis), Liśkiewicz, Pustelnik, Wawszczyk, Kosakiewicz (69. Więcek), Murawski, Fijałkowski (85. Filipowicz), Poczobut, Gutowski, Magnuski (71. Gajda).