Karty zostały odkryte. Pogoń Baltica Szczecin zaprezentowała skład na nowy sezon [DUŻO ZDJĘĆ]

Oficjalna prezentacja zespołu odbyła się we wtorkowe przedpołudnie w szczecińskiej Cafe 22. W spotkaniu uczestniczyły zawodniczki, sztab trenerski, sponsorzy oraz przedstawiciele lokalnych mediów.
Po przemowach prezesa Przemysława Mańkowskiego i trenera Adriana Struzika mikrofon przejęły szczypiornistki. Prezentacja przybrała bardzo ciekawą formę, ponieważ zawodniczki kolejno wychodziły na środek, odbierały nowe koszulki meczowe i przedstawiały jedną ze swoich koleżanek, która chwilę później zajmowała ich miejsce i... mówiła o następnej osobie.

W ten sposób można było poznać zespół "od kuchni". Dzięki temu zaproszeni goście dowiedzieli się m.in., które z zawodniczek najlepiej gotują, które z nich interesują się motoryzacją i które w najbliższym czasie planują wyjść za mąż. Prezentację szczypiornistek zwieńczyła deklaracja o wspólnym celu - walce o medal mistrzostw Polski w nadchodzącym sezonie.

Po tej części spotkania głos zabrali jeszcze między innymi Paweł Szynkaruk (dyrektor naczelny PŻM) oraz Krzysztof Soska. Wiceprezydent miasta Szczecina nie tylko pochwalił formułę przedstawienia składu, ale przyznał też, że 4. drużyna minionego sezonu świetnie prezentuje się także poza boiskiem.

- O tym, czy mamy najlepszą drużynę w kraju, dowiemy się dopiero w maju. Subiektywnie mogę za to stwierdzić, że na pewno mamy drużynę najpiękniejszą - komplementował zawodniczki Soska.

Prezentacja w strojach wyjściowych już była, teraz czas na tę sportową. Okazja, by zobaczyć zawodniczki Pogoni już w najbliższą środę o godzinie 20 w hali przy ulicy Szafera. W pierwszym spotkaniu nowego sezonu ekstraklasy podopieczne Adriana Struzika podejmą Ruch Chorzów.