Bodzio W. nie zatrzymał Błękitnych

II LIGA PIŁKARSKA. Błękitni Stargard przekonująco wygrali na wyjeździe ze Stalą Mielec 3:0. W tabeli awansowali na 7. miejsce.
Bogusław Wyparło rozegrał w ekstraklasie 359 spotkań, powoływany był do reprezentacji. Sezon spędził w Pogoni Szczecin, gdzie udanymi interwencjami szybko zaskarbił sobie sympatię kibiców. Teraz, w wieku 40 lat, jest grającym trenerem bramkarzy Stali Mielec, w której w przeszłości stawiał pierwsze piłkarskie kroki. W obecnych rozgrywkach nie zawsze staje między słupkami. W niedzielę zagrał przeciwko Błękitnym i trzy razy musiał wyciągać piłkę z siatki.

Stargardzianie złapali już oddech po krótkiej zadyszce i znów punktują. A zwycięstwo trzema bramkami na wyjeździe musi robić wrażenie. Wynik otworzył niezawodny Michał Magnuski, a jeszcze przed końcem pierwszej połowy prowadzenie podwyższył Piotr Wojtasiak. W ostatnich minutach spotkania gospodarzy dobił wprowadzony w drugiej części Bartosz Flis.