Pobiegnij na 5 km w City Trail w Szczecinie

Weź udział w inauguracji edycji City Trail, przełajowego biegu na 5 km, który odbędzie się 19 października w Szczecinie
City Trail to jesienno-zimowe przełajowe zawody na dystansie 5 km, organizowane w 11 miastach. - Dlaczego taki dystans? Z jednej strony jest zachęcający dla początkujących biegaczy, z drugiej przyciąga doświadczonych zawodników, którzy nasze biegi traktują jako mocne treningi, sprawdzające aktualną formę - tłumaczy Piotr Książkiewicz, organizator zawodów.

Pamiątkowe medale będą wręczane osobom, które ukończą co najmniej cztery biegi. Cykl jest kierowany również do dzieci i młodzieży. Przed biegiem głównym odbędą się wyścigi City Trail Junior na dystansach od 300 metrów do 3 km. Zapisy do biegów dla młodych sportowców odbywają się na stronie citytrail.pl.

Elektroniczna rejestracja do pierwszego biegu w Szczecinie trwa do czwartku (16 października) do godz. 23.59. Jeśli bieg zostanie opłacony najpóźniej do końca dnia w czwartek przed imprezą, za start trzeba będzie zapłacić 15 zł. Osoby, które nie zdążą w tym terminie, mogą dopisać się w dniu zawodów - 20 zł.

Start biegu głównego, który odbędzie się 19 października przy Jeziorze Szmaragdowym w Szczecinie, zaplanowano na godz. 11.

Kolejne zawody z cyklu City Trail w Szczecinie zostaną rozegrane 23 listopada (również o godz. 11). Szczegóły na stronie citytrail.pl.

Więcej o nadchodzących biegach w twojej okolicy sprawdzisz w kalendarzu biegów w serwisie PolskaBiega.pl