Pani trener dała Olimpii cenne zwycięstwo

EKSTRAKLASA PIŁKARSKA KOBIET. Szczecinianki pokonały na wyjeździe Stilon Gorzów 2:0. Obie bramki strzeliła Natalia Niewolna, grająca trener Olimpii.
Na boisku w Gorzowie zmierzyły się drużyny sąsiadujące ze sobą w tabeli. Przedostatni Stilon podejmował plasującą się oczko wyżej Olimpię. Oba zespoły świetnie się znają, bo walczyły w poprzednim sezonie w pierwszej lidze. Wtedy dwukrotnie górą były szczecinianki, które awans do elity wywalczyły z pierwszego miejsca, a Stilon z drugiego. Teraz też Olimpia jechała do Gorzowa z nadzieją na punkty

Komplet oczek zapewniła szczeciniankom Niewolna, która po raz kolejny w tym sezonie błysnęła skutecznością. Na koncie ma już łącznie 7 trafień, zdecydowanie najwięcej ze wszystkich zawodniczek w drużynie.

Olimpia rundę jesienną zakończy za tydzień. Podejmować będzie u siebie KKP Bydgoszcz. Drużynę, która również jest w zasięgu szczecinianek. Punkty zdobyte w ostatnim spotkaniu zagwarantowałyby szczeciniankom spokojną zimę w debiutanckim sezonie w ekstraklasie.