Siatkarki Chemika nie lubią długich spotkań

EKSTRAKLASA. Policzanki znów wygrały bez straty seta, znów zdeklasowały przeciwniczki w jednej z odsłon.
Tym razem ofiarą była Nafta Piła. Chemik bez najmniejszych problemów wygrał mecz 3:0. W dwóch pierwszych setach do 17, a w trzecim aż do 8. Rekord to nie był, bo tydzień temu Chemik wygrał seta z Legionovią do 7.

Sukces tym cenniejszy, że trener Giuseppe Cuccarini dał odpocząć m.in. Małgorzacie Glince i Annie Werblińskiej.

Nafta Piła - Chemik Police 0:3

Sety: 17:25, 17:25, 8:25

Chemik: Ognjenović, Bednarek-Kasza, Veljković, Jagieło, Malagurski, Kowalińska oraz Zenik (libero) - Bjelica, Krzos, Rabka.

I liga siatkarzy

Zmiana rozgrywającego (jeszcze) nie wpłynęła pozytywnie na zespół Espadonu. Michał Sladacek i szczecinianie zagrali z wyżej notowaną Victorią w Wałbrzychu (prowadzoną przez byłego atakującego Morza Szczecin - Krzysztofa Janczaka) i walkę nawiązali jedynie w trzecim secie. Kolejny raz nasz zespół przegrywa w rywalizacji z silniejszym zespołem. Dotychczas wygrywał spotkania tylko z drużynami z dołu tabeli.

Victoria Wałbrzych - Espadon Szczecin 3:0

Sety: 25:15, 25:19, 34:32.

Espadon: Sladecek, Orłowski, Nowak, Pietrzak, Gałązka, Kordysz oraz Filipowicz (libero) - Kwiecień, Makar, Cedzyński, Wołosz.