Ruszyła sprzedaż biletów na towarzyskie spotkania reprezentacji Polski z Rosją w futsalu

Spotkania będą rozgrywane w Szczecinie i Stargardzie. Ceny - jak najbardziej promocyjne.
9 lutego zespoły zagrają w Azoty Arenie w Szczecinie, dzień później w Stargardzie. Oba mecze od godz. 19. Spotkania zapowiadają się atrakcyjnie ze względu na klasę rywala Polaków. Rosja to aktualny wicemistrz Europy, a w MŚ dotarła do ćwierćfinału.

Bilety na mecz w Szczecinie będą kosztować 5 (normalny) i 3 zł (ulgowy). - Cena to nasz pomysł. Zależy nam na wypromowaniu futsalu w mieście - mówi Paweł Płuciennik z Pogoni 04 Szczecin. - Szykujemy na ten mecz wiele atrakcji, ale o szczegółach będziemy informować w kolejnych dniach.

Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony www.abilet.pl lub w punktach sprzedaży: Greland-Tour (Szczecin, ul. Firlika 19), 1000 Miast biuro podróży (Szczecin PKS), Optyk Trendy (Szczecin, ul. Krzywoustego 60 i CH Helios ul. Rydla 50), A.T. Urszula Górzyńska (Police, ul. Grzybowa 2c).

Dzieci do lat 6 - wejdą za darmo, ale muszą siedzieć na kolanie opiekuna. Ulgowe przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat.

Inaczej będzie w Stargardzie. Tam nie będzie biletów ulgowych - wejściówki będą w cenie 10 zł. Można je nabyć w: hali OSiR (ul. Pierwszej Brygady 1), Hotel 104 (ul. Pierwszej Brygady 1), pływalnia OSiR (ul. Szczecińska 35).

Organizatorzy spotkań w Szczecinie i Stargardzie zapewniają, że jeśli bilety nie zejdą w przedsprzedaży, to będzie je można nabyć na dwie godziny przed meczami w kasach obiektów sportowych.

Szczecin nie po raz pierwszy będzie gospodarzem międzypaństwowych spotkań seniorskiej kadry narodowej. W grudniu 2007 r. Polska podejmowała w Szczecinie reprezentację Litwy. W naszym zespole zagrali m.in. piłkarze Pogoni 04 - Łukasz Żebrowski i Paweł Dąbrowski. Obecnie pewniakiem w kadrze jest jedynie Michał Kubik.