Mecze Pogoni 04 po nowemu: więcej emocji, atrakcyjniejsze nagrody [FILM]

EKSTRAKLASA FUTSALU. Jak szczecinianie zareagowali na bolesną porażkę w Krakowie? Kibice przekonają się o tym już w piątek podczas meczu z Gwiazdą Ruda Śląska.
Z Wisłą Pogoń 04 prowadziła do przerwy 3:0, ale przegrała 6:10. Takie dramaty zapadają w pamięci, więc tym lepiej, gdy zespoły szybko mają okazję do poprawy nastrojów. Już w piątek o 18 P04 podejmie Gwiazdę Ruda Śląska.

Ślązacy zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, ale u siebie pokonali szczecinian 4:3. Najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole jest Bartosz Siadul (6 bramek). I on ma zagrać w Szczecinie. Zabraknie za to futsalistów P04: Michała Kubika i Oleksandra Szamotija (strzelili po siedem goli w ekstraklasie), którzy będą pauzować za kartki.

Klub przygotował atrakcje dla kibiców, szczególnie dla tych najmłodszych. Animatorki przeprowadzą liczne konkursy, m.in. malowanie kolorowanek i układanie puzzli. Dzieci mogą liczyć na drobne upominki. Podczas meczu zaprezentują się najmłodsze adeptki grupy akrobatyczno-tanecznej Cheerleaders. W przerwie na kibiców czekają konkursy z nagrodami, ale klub postanowił zmodyfikować formułę konkursu. Ma być więcej uczestników, więcej emocji i atrakcyjniejsze nagrody. Wśród 10 uczestników zostanie rozlosowana nagroda główna - tablet ufundowany przez jednego ze sponsorów, a pozostali wzbogacą się m.in. o wysokiej klasy bezprzewodowe myszki do komputera, zaproszenie do kina, wejściówki na lodowisko przy Azoty Arena, zaproszenie na kręgle lub bilard, a także bilety na mecz Pogoń Szczecin - Lech Poznań (piłkarska ekstraklasa).

Bilety kosztują 5 zł, a dzieci do lat 7 wejdą za darmo. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony www.abilet.pl lub w punktach sprzedaży na terenie Szczecina i Polic: