Trevor Releford rozwiązał umowę z Wilkami Morskimi

Kontuzja wykluczyła amerykańskiego koszykarza z gry do końca sezonu ekstraklasy. Rehabilitację miał przechodzić w Szczecinie. Miał...
Klub wydał jednak oświadczenie: "Trevor Releford postanowił przejść zabieg oraz rehabilitację w Stanach Zjednoczonych i rozwiązał swój kontrakt z klubem za porozumieniem stron. Wszelkie zapisy umowy zostały wypełnione zarówno przez klub, jak i zawodnika. Powodem takiej sytuacji jest kontuzja, która wykluczyła amerykańskiego rozgrywającego do końca sezonu".

Releford był najlepszym zawodnikiem King Wilków Morskich Szczecin. Zagrał w 16 meczach, rzucał blisko 18 punktów, zaliczał 5 asyst i 2 przechwyty. Był jednym z najlepszych obcokrajowców w ekstraklasie, ale zarazem szybko okazało się, że ma problemy z barkiem i kolanem. Urazy nasiliły się w momencie, gdy trenerem szczecińskiego zespołu został Mihailo Uvalin i nowy opiekun zwiększył obciążenia treningowe.

W jego miejsce klub sprowadził już Cashmere'a Wrighta, ale Amerykanin w dwóch meczach zaprezentował się słabo. Pierwszym rozgrywającym jest obecnie Marcin Flieger.