Wielki mecz w Szczecinie 30 maja. Bilety już w sprzedaży

Mecz Gwiazd corocznie przyciągał na trybuny SDS-u nadkomplet widzów, którzy świetnie się bawili ze znanymi sportowcami.
W tym roku wielka, zasadnicza zmiana, której można było się spodziewać, bo SDS nie wytrzymywał zainteresowania imprezą. Mecz Gwiazd odbędzie się w Azoty Arenie, więc zobaczy go 6 razy więcej widzów. Tradycyjnie do Szczecina przyjadą reprezentanci Polski w siatkówce, a także medaliści mistrzostw świata w skokach narciarskich.

- Nie zabraknie siatkówki na wysokim poziomie, ale też innych gier i konkurencji. Programu nie zdradzimy, bo szykujemy dla kibiców niespodzianki. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa - przekonuje Maciej Sośnicki, prezes stowarzyszenia Siatkarze Dla Hospicjum, które jest organizatorem Meczu Gwiazd. - Po raz pierwszy imprezę organizujemy w tak dużej hali. Przed nami jeszcze większe wyzwanie niż dotychczas. Mamy nadzieję że, uda nam się to osiągnąć dzięki wsparciu naszych sportowych przyjaciół - wedle hospicyjnego hasła - Pomagamy Dzięki Twojej Pomocy.

Bo trzeba raz jeszcze podkreślić (choć stali bywalcy tej imprezy doskonale o tym wiedzą), że dochód z MG zostanie przekazany podopiecznym Zachodniopomorskiego Hospicjum Dla Dzieci i Dorosłych.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się w poniedziałek o godz. 12. Ceny - 10 i 20 zł. Można je też nabywać online - na stronie azotyarena.pl.

Pierwsze gwiazdy już są potwierdzone. Na pewno przyjadą Łukasz Kadziewicz, Daniel Pliński, Katarzyna Mróz (byli kadrowicze w siatkówce) czy bracia Jakub i Maciej Kot - nasi skoczkowie narciarscy. Kolejne nazwiska poznamy w ciągu najbliższych tygodni.