II liga piłkarska: stracone punkty Błękitnych Stargard, ważna wygrana Kotwicy

Błękitni są w gronie zespołów walczących o awans do I ligi. Kilka wyników ułożyło się dla naszego zespołu, ale nie zostały wykorzystane.
Nadwiślan Góra - zespół środka tabeli II ligi - mocno postawił się stargardzianom, którzy na swoim boisku może i mieli optyczną przewagę, ale nie potrafili konkretniej zagrozić rywalom. I choć trener Krzysztof Kapuściński posłał na boisko najsilniejszy skład - nie zaprocentowało to wygraną.

Remis to strata dwóch punktów. Zespoły z podium, czyli miejsc premiowanych awansem, są o cztery punkty lepsze, a do końca sezonu już tylko 3 kolejki.

Błękitni Stargard - Nadwiślan Góra 0:0

Błękitni: Ufnal - Kosakiewicz, Liśkiewicz, Pustelnik, Wawszczyk, Fadecki, Kotłowski (78. Fijałkowski), Wojtasiak (77. Flis), Filipowicz, Gutowski (57. Inczewski), Gajda (64. Wiśniewski).

Kotwica wciąż walczy

Kotwica Kołobrzeg nadal walczy o uniknięcie spadku. Po sobotniej porażce w Wałbrzychu musiała pokonać Wisłę Puławy, która dobrze prezentowała się tej wiosny. Mecz miał dramatyczny przebieg - po bramkach Damiana Kugiela (piłkarz strzela co najmniej bramkę w trzecim kolejnym meczu zespołu) i Tomasza Bejuka Kotwica prowadziła 2:0, ale goście w 90. minucie doprowadzili do remisu. A już w doliczonym czasie gry bohaterem został Maciej Ropiejko, przez cały sezon szukający skuteczności.

Dzięki wygranej Kotwica jest o punkt od bezpiecznej pozycji.

Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy 3:2 (1:0)

Bramki. Kotwica: Kugiel (25.), Bejuk (73.), Ropiejko (94.). Wisła: Niezgoda dwie (76. i 90.).

Kotwica: Skrzeszewski - Chruściński, Poznański, Soczyński, Szutenberg, Rydzak (68. Bułka), Sochań, Danilczyk, Bejuk (85. Ropiejko), Kugiel (55. Berg), Biegański.