Porażki Kotwicy i Olimpii

To nie był udany weekend dla drugoligowej Kotwicy Kołobrzeg i kobiecej Olimpii Szczecin.
Kotwica Kołobrzeg do wyjazdowego meczu z Nadwiślanem Góra przystępowała podbudowana dwoma zwycięstwami z rzędu. Rywale mieli natomiast na koncie tylko jeden punkt i byli w strefie spadkowej. Rozstrzygnięcie i jedyna bramka w tym meczu padła dopiero w 95. minucie. Arkadiusz Kowalczyk z Nadwiślana pokonał bramkarza kołobrzeżan Wojciecha Małeckiego i zapewnił gospodarzom bezcenne trzy punkty. W 75. minucie sędzia nie uznał bramki Jakuba Poznańskiego. Zdaniem arbitra zawodnik Kotwicy faulował rywala. Zawodnicy Piotra Tworka w kiepskich nastrojach udali się więc w liczącą ponad 700 kilometrów podróż do domu.

II liga piłkarska: Nadwiślan Góra - Kotwica Kołobrzeg 1:0 (0:0).

Bramka: 95' Arkadiusz Kowalczyk.

Kotwica: Wojciech Małecki - Witold Cichy, Jakub Poznański, Wiktor Witt, Tomasz Rydzak, Piotr Azikiewicz (75' Szymon Popiołek), Bruno Żołądź, Korneliusz Sochań (58' Damian Kugiel), Mateusz Świechowski (64' Hubert Otręba), Błażej Nowak (51' Mateusz Wrzesień), Tomasz Bejuk.

W piłkarskiej Ekstralidze kobiet w weekend rozegrano czwartą kolejkę gier. Olimpia Szczecin zanotowała czwartą porażkę. Tym razem szczecinianki przegrały na wyjeździe z GOSiRk-ami Piaseczno 3:6. Dwie bramki dla Olimpii zdobyła Natalia Niewolna, a jedną Katarzyna Tarnowska.

Szczeciński zespół zajmuje ostatnie, dwunaste miejsce i jako jedyny nie ma na koncie jeszcze żadnych punktów.