Statystyki piłkarzy Pogoni

Bramkarze

Damian Wójcik8691800020
Robert Binkowski1210191110000
Obrońcy

Marcin Dymek9810900010
Mateusz Świniarek11641830120
Paweł Skrzypek1816201801120
Andrzej Tychowski108821000041
Marcin Woźniak1715301704040
Jakub Zawadzki6514600010
Mariusz Szyszka1511331320011
Pomocnicy

Tomasz Parzy1710951163420
Ferdinand Chifon9668812100
Radosław Biliński138271030110
Cezary Przewoźniak127511020340
Piotr Kołc13680940051
Adrian Sobczyński12736840110
Wojciech Żaczek114010000
Daniel Wólkiewicz5324411000
Napastnicy

Filip Kosakowski10498550010
Marek Kowal17139816111220
Maciej Ropiejko1811701356230
Marcin Jankowski7241160000
Paweł Posmyk11668920010
Tomasz Rydzak15794780000
Legenda: imie i nazwisko, suma występów, suma minut, gracz podstawowy, zmiennik, bramki, asysty, żółte kartki, czerwone kartki