Statystyki piłkarzy Chemika Police

Marcin GumowskiB7630700000
Marcin OchalB190100000
Mateusz WiśniewskiB119901100010
Artur BrzezińskiO1815301801100
Kamil BieniekO6514600010
Adam StachowiczO3147120000
BoubaO1715111702130
Michał SzałekO1916651900020
Jakub SzałekO1715301700240
Rafał KrzyżanowskiO189681081041
Krzysztof StefaniakP7201070100
Leszek MuskałaP15748870220
Jarosław JóźwiakP189751351010
Artur EchaustP12587840300
Mateusz JakuszczonekP14595592010
Marcin MiśtaP1816041802030
Arkadiusz JarymowiczP1210801201020
Kamik SobczakP18010000
Patryk BaranowskiP110010000
Rafał BlasiusP11010000
Mateusz SzałekP9645721010
Przemysław RembiszP461040010
Maciej KaliśP15010000
Marek SajewiczN1814371715210
Przemysław CiołekN1612561605050
Legenda: imie i nazwisko, pozycja, suma występów, suma minut, gracz podstawowy, zmiennik, bramki, asysty, żółte kartki, czerwone kartki