Sport.pl

Terminarz I ligi piłkarskiej

1. kolejka - 1/2 sierpnia

Pogoń Szczecin - GKS Katowice (S, 20.30)

Flota Świnoujście - Motor Lublin (N, 17)

Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała

MKS Kluczbork - GKP Gorzów

Znicz Pruszków - Wisła Płock

Górnik Zabrze - KSZO Ostrowiec

Górnik Łęczna - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola - Dolcan Ząbki

ŁKS Łódź - Warta Poznań

2. kolejka - 8/9 sierpnia

Flota Świnoujście - Sandecja (S, 17)

GKP - Pogoń Szczecin (S, 18)

Motor Lublin - Warta Poznań

Dolcan Ząbki - ŁKS Łódź

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

KSZO Ostrowiec - Górnik Łęczna

Wisła Płock - Górnik Zabrze

GKS Katowice - Znicz Pruszków

Podbeskidzie - MKS Kluczbork

3. kolejka - 15/16 sierpnia

Pogoń Szczecin - Podbeskidzie (S, 18)

MKS Kluczbork - Flota Świnoujście

Sandecja Nowy Sącz - Motor Lublin

Znicz Pruszków - GKP Gorzów

Górnik Zabrze - GKS Katowice

Górnik Łęczna - Wisła Płock

Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec

Widzew Łódź - ŁKS Łódź

Warta Poznań - Dolcan Ząbki

4. kolejka - 22/23 sierpnia

Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin (S, 17)

Motor Lublin - Dolcan Ząbki

Widzew Łódź - Warta Poznań

KSZO Ostrowiec - ŁKS Łódź

Wisła Płock - Stal Stalowa Wola

GKS Katowice - Górnik Łęczna

GKP Gorzów - Górnik Zabrze

Podbeskidzie - Znicz Pruszków

Sandecja Nowy Sącz - MKS Kluczbork

5. kolejka - 29/30 sierpnia

Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz (S, 19)

Znicz Pruszków - Flota Świnoujście

MKS Kluczbork - Motor Lublin

Górnik Zabrze - Podbeskidzie

Górnik Łęczna - GKP Gorzów

Stal Stalowa Wola - GKS Katowice

ŁKS Łódź - Wisła Płock

Warta Poznań - KSZO Ostrowiec

Dolcan Ząbki - Widzew Łódź

6. kolejka - 2 września

Flota Świnoujście - Górnik Zabrze (Ś, 17)

MKS Kluczbork - Pogoń Szczecin (Ś, 17)

Motor Lublin - Widzew Łódź

KSZO Ostrowiec - Dolcan Ząbki

Wisła Płock - Warta Poznań

GKS Katowice - ŁKS Łódź

GKP Gorzów - Stal Stalowa Wola

Podbeskidzie - Górnik Łęczna

Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków

7. kolejka - 5/6 września

Pogoń Szczecin - Motor Lublin (N, 18)

Górnik Łęczna - Flota Świnoujście

Znicz Pruszków - MKS Kluczbork

Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie

ŁKS Łódź - GKP Gorzów

Warta Poznań - GKS Katowice

Dolcan Ząbki - Wisła Płock

Widzew Łódź - KSZO Ostrowiec

8. kolejka - 12/13 września

Pogoń Szczecin - Znicz Pruszków (S, 18)

Flota Świnoujście - Stal Stalowa Wola (S, 17)

Motor Lublin - KSZO Ostrowiec

Wisła Płock - Widzew Łódź

GKS Katowice - Dolcan Ząbki

GKP Gorzów - Warta Poznań

Podbeskidzie - ŁKS Łódź

Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna

MKS Kluczbork - Górnik Zabrze

9. kolejka - 16 września

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

ŁKS Łódź - Flota Świnoujście

Znicz Pruszków - Motor Lublin

Górnik Łęczna - MKS Kluczbork

Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz

Warta Poznań - Podbeskidzie

Dolcan Ząbki - GKP Gorzów

Widzew Łódź - GKS Katowice

KSZO Ostrowiec - Wisła Płock

10. kolejka - 19/20 września

Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna (N, 18)

Flota Świnoujście - Warta Poznań (N, 16)

Motor Lublin - Wisła Płock

GKS Katowice - KSZO Ostrowiec

GKP Gorzów - Widzew Łódź

Podbeskidzie - Dolcan Ząbki

Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź

MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków - Górnik Zabrze

11. kolejka - 26/27 września

Stal Stalowa Wola - Pogoń Szczecin (S, 16)

Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście

Górnik Zabrze - Motor Lublin

Górnik Łęczna - Znicz Pruszków

ŁKS Łódź - MKS Kluczbork

Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz

Widzew Łódź - Podbeskidzie

KSZO Ostrowiec - GKP Gorzów

Wisła Płock - GKS Katowice

12. kolejka - 30 września

Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź (Ś, 18)

Flota Świnoujście - Widzew Łódź (Ś, 16)

Motor Lublin - GKS Katowice

GKP Gorzów - Wisła Płock

Podbeskidzie - KSZO Ostrowiec

Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki

MKS Kluczbork - Warta Poznań

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Górnik Zabrze - Górnik Łęczna

13. kolejka - 3/4 października

Warta Poznań - Pogoń Szczecin (S, 15)

KSZO Ostrowiec - Flota Świnoujście

Górnik Łęczna - Motor Lublin

Stal Stalowa Wola - Górnik Zabrze

ŁKS Łódź - Znicz Pruszków

Dolcan Ząbki - MKS Kluczbork

Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz

Wisła Płock - Podbeskidzie

GKS Katowice - GKP Gorzów

14. kolejka - 10/11 października

Pogoń Szczecin - Dolcan Ząbki (N, 17)

Flota Świnoujście - Wisła Płock (S, 15.30)

Motor Lublin - GKP Gorzów

Podbeskidzie - GKS Katowice

Sandecja Nowy Sącz - KSZO Ostrowiec

MKS Kluczbork - Widzew Łódź

Znicz Pruszków - Warta Poznań

Górnik Zabrze - ŁKS Łódź

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

15. kolejka - 17/18 października

Pogoń Szczecin - Widzew Łódź (S, 17)

GKS Katowice - Flota Świnoujście

KSZO Ostrowiec - MKS Kluczbork

Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz

Stal Stalowa Wola - Motor Lublin

ŁKS Łódź - Górnik Łęczna

Warta Poznań - Górnik Zabrze

Dolcan Ząbki - Znicz Pruszków

GKP Gorzów - Podbeskidzie

16. kolejka - 24/25 października

Pogoń Szczecin - KSZO Ostrowiec (S, 17)

Flota Świnoujście - GKP Gorzów (S, 15)

Motor Lublin - Podbeskidzie

Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice

MKS Kluczbork - Wisła Płock

Znicz Pruszków - Widzew Łódź

Górnik Zabrze - Dolcan Ząbki

Górnik Łęczna - Warta Poznań

Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź

17. kolejka - 31 października

Wisła Płock - Pogoń Szczecin (P, 18)

Podbeskidzie - Flota Świnoujście

ŁKS Łódź - Motor Lublin

Warta Poznań - Stal Stalowa Wola

Dolcan Ząbki - Górnik Łęczna

Widzew Łódź - Górnik Zabrze

KSZO Ostrowiec - Znicz Pruszków

GKS Katowice - MKS Kluczbork

GKP Gorzów - Sandecja Nowy Sącz

18. kolejka - 7/8 listopada

GKS Katowice - Pogoń Szczecin (S, 17.15)

Motor Lublin - Flota Świnoujście

Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sącz

GKP Gorzów - MKS Kluczbork

Wisła Płock - Znicz Pruszków

KSZO Ostrowiec - Górnik Zabrze

Widzew Łódź - Górnik Łęczna

Dolcan Ząbki - Stal Stalowa Wola

Warta Poznań - ŁKS Łódź

19. kolejka - 11 listopada

Pogoń Szczecin - GKP Gorzów (Ś, 16)

Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście

Warta Poznań - Motor Lublin

ŁKS Łódź - Dolcan Ząbki

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna - KSZO Ostrowiec

Górnik Zabrze - Wisła Płock

Znicz Pruszków - GKS Katowice

MKS Kluczbork - Podbeskidzie

W nawiasie - dzień tygodnia (Ś - środa, S - sobota, N - niedziela) i godzina rozpoczęcia spotkania. Dwie pierwsze drużyny - awans do ekstraklasy, 4 ostatnie - spadek do II ligi. Nie ma baraży. 18. i 19. kolejka zostały przeniesione z wiosny