Sport.pl

Oceny Portowców za Płock

Radosław Janukiewicz 5 - najlepszy w Pogoni, co może świadczyć za cały komentarz o występie portowców. Bronił wszystkie celne strzały nafciarzy i... kolegów z zespołu.

Marcin Nowak 4 - przeciwnicy nie pograli sobie na lewym skrzydle, a jak zbliżali się pod pole karne, to woleli szybko dośrodkować niż próbować minąć Nowaka. Kapitan Pogoni kilka razy chciał uspokoić konstruowanie akcji, ale partnerzy szybko gubili piłkę.

Krzysztof Hrymowicz 4 - dobry występ. Wisła próbowała, ale większość ich akcji stoperzy Pogoni przerywali. Hrymowicz o mały włos nie zdobył bramki. Znów wyszedł odważnie do przodu.

Maciej Mysiak 4 - gra równo, podobnie jak Hrymowicz wygrywał większość główkowych pojedynków. Dobrze też sobie radził w drugiej linii, gdzie ograniczył się do pomocy stoperom.

Marcin Woźniak 2 - źle zagrał. Tracił piłki, pozwalał na zbyt dużo przeciwnikom. Szybko zmieniony.

Maksymilian Rogalski 2 - plus jedynie za "asystę" i próby szarpania na prawej stronie. Tracił jednak piłkę, dośrodkowania bardzo niecelne.

Piotr Koman 2 - grał krótko (kontuzja), ale bardzo słabo. Środkowi pomocnicy Wisły bardziej aktywni i z większą odwagą.

Przemysław Pietruszka 3 - z pomocników najlepszy, ale występ średni.

Josef Petrik 2 - słaby występ, mało aktywny na lewej stronie. Jedynie w obronie ambitnie walczył.

Olgierd Moskalewicz 3 - napastnicy niewidoczni, bo linia pomocy grała źle. Widząc ich nieporadność - Olo cofał się do tyłu, ale poza kilkoma dobrymi zagraniami - efekt mizerny.

Marek Kowal 2 - podobnie, jak Moskalewicz, tyle że nie starał się coś zorganizować jak partner w ataku.

Łukasz Wróbel 3 - zmienił Komana i poszedł do obrony. Występ średni, Wisła miała swoje okazje.

Tomasz Parzy 3 - mniej strat od Woźniaka, ale też mało aktywny na lewej pomocy (rzadko tam grywał). Miał jednak jedno dobre zagranie i Hrymowicz mógł strzelić bramkę.

Maciej Ropiejko grał za krótko.

skala 1-6