Bilans zimowych transferów pierwszoligowców

Ułożyliśmy tabelę według dokonanych roszad w składzie. Za wzmocnienie uznaliśmy tranfer piłkarza, który miał przynajmniej jeden mecz w karierze na poziomie ekstraklasy lub I ligi.


Za to za stratę traktujemy odejście zawodnika z podstawowego składu, którzy jesienią mieścili się wśród jedenastu graczy z największą liczbą rozegranych minut w klubie w meczach ligowych.

1. Flota Świnoujście6-0
2. Sandecja Nowy Sącz7-5
3. Arka Gdynia3-1
4. Cracovia2-0
5. Miedź Legnica2-0
6. Olimpia Grudziądz2-0
7. Dolcan Ząbki2-1
6. Okocimski Brzesko2-1
9. GKS Tychy1-0
9. Bogdanka Łęczna1-0
11. Stomil Olsztyn3-3
12. GKS Katowice1-1
13. Termalica Nieciecza0-0
13. Kolejarz Stróże0:0
15. Zawisza Bydgoszcz1-5
16. Polonia Bytom0-5
17. ŁKS Łódź0-6
18. Warta Poznań0-8
Flota Świnoujście 6-0 (bilans transferowy)

Przybyli: Arkadiusz Aleksander (Sandecja Nowy Sącz), Konrad Gilewicz (FC STK 1914 Samorin), Maciej Mysiak (Warta Poznań), Charles Nwaogu (Nigeria, Arka Gdynia), Michał Stasiak (bez klubu), Mateusz Szałek (Pogoń Szczecin).

Ubyli: nikt.

Sandecja Nowy Sącz 7-5

Przybyli: Maciej Bębenek (Górnik Zabrze), Jozef Certik (Słowacja, MSK Rimavska Sobota), Arkadiusz Czarnecki (Elana Toruń), Piotr Giel (Warta Poznań), Adam Mójta (Warta Poznań), Paweł Nowak (Lechia Gdańsk).Patryk Tuszyński (Lechia Gdańsk).

Ubyli: Arkadiusz Aleksander (Flota Świnoujście), Filip Burkhardt (Wisła Płock), Bartosz Szeliga (Piast Gliwice), Wojciech Wilczyński (szuka klubu), Bartosz Wiśniewski (Dolcan Ząbki).

Arka Gdynia 3-1

Przybyli: Rafał Grzelak, Dawid Kubowicz (Górnik Wałbrzych), Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin).

Ubyli: Julien Tadrowski (Pogoń Szczecin).

Cracovia 2-0

Przybyli: Władisław Romanow (Bułgaria, Botew Wraca), Michał Zieliński (Korona Kielce).

Ubyli: nikt.

Miedź Legnica 2-0

Przybyli: Grzegorz Bartczak (Warta Poznań), Artur Marciniak (Warta Poznań)

Ubyli: nikt

Olimpia Grudziądz 2-0

Przybyli: Adam Banasiak (Widzew Łódź), Jan Pawłowski (Termalica Nieciecza).

Ubyli: nikt.

Dolcan Ząbki 2-1

Przybyli: Paweł Sasin (ŁKS Łódź), Bartosz Wiśniewski (Sandecja Nowy Sącz).

Ubyli: Robert Chwastek (Ruch Chorzów).

Okocimski Brzesko 2-1

Przybyli: Daniel Chyła (Flota Świnoujście), Piotr Koman (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Ubyli: Tomasz Baliga (szuka klubu)

GKS Tychy 1-0

Przybyli: Damian Szczęsny (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Ubyli: nikt.

Bogdanka Łęczna 1-0

Przybyli: Cezary Stefańczyk (Zawisza Bydgoszcz)

Ubyli: nikt.

Stomil Olsztyn 3-3

Przybyli: Kamil Hempel (Miedź Legnica), Grzegorz Lech (Korona Kielce), Grzegorz Piceluk (Motor Lublin).

Ubyli: Mindaugas Kalonas (Litwa, szuka klubu), Tomasz Ptak (Motor Lublin), Robert Tunkiewicz (szuka klubu).

GKS Katowice 1-1

Przybyli: Łukasz Budziłek (GKS Bełchatów)

Ubyli: Marcin Pietroń (szuka klubu)

Termalica Nieciecza 0-0

Przybyli: nikt.

Ubyli: nikt.

Kolejarz Stróże 0:0

Przybyli: nikt.

Ubyli: nikt.

Zawisza Bydgoszcz 1-5

Przybyli: Łukasz Nawotczyński (brak klubu).

Ubyli: Adrian Błąd (Zagłębie Lubin), Błażej Jankowski (Chojniczanka Chojnice), Bartosz Kopacz (Górnik Zabrze), Cezary Stefańczyk (Bogdanka Łęczna), Paweł Zawistowski (Korona Kielce).

Polonia Bytom 0-5

Przybyli: nikt.

Ubyli: Paweł Alancewicz (szuka klubu), Martin Baran (Słowacja, Polonia Warszawa), Tomasz Górkiewicz (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Kulpaka (szuka klubu), Krzysztof Michalak (szuka klubu).

ŁKS Łódź 0-6

Przybyli: nikt.

Ubyli: Nikołaj Borsukow (Białoruś, szuka klubu), Daniel Brud (Wisła Kraków), Paweł Kaczmarek (szuka klubu), Paweł Sasin (Dolcan Ząbki), Mateusz Stąporski (szuka klubu), Jakub Więzik (Śląsk Wrocław).

Warta Poznań 0-8

Przybyli: Grzegorz Bartczak (Miedź Legnica), Daniel Ciach (szuka klubu), Łukasz Grzeszczyk (GKS Bełchatów), Rafał Kosznik (GKS Bełchatów), Artur Marciniak (Miedź Legnica), Maciej Mysiak (Flota Świnoujście), Bartłomiej Pawłowski (Widzew Łódź), Wojciech Trochim (Zagłębie Lubin).