Całkiem nowy "szalik zgodowy". Mecz Pogoń - Legia coraz bliżej

Za 35 złotych kibice ze Szczecina i Warszawy mogą kupić specjalny, bardzo efektowny, szalik w barwach i z herbami obu klubów.
To superpamiątka, przygotowana z okazji meczu Pogoń - Legia, który odbędzie się 22 października (poniedziałek, godz. 18.30) na stadionie przy ul. Twardowskiego. Portowcy z legionistami zmierzą się w ekstraklasie po pięciu latach przerwy. Tyle czasu szczeciński zespół tułał się po niższych ligach...

Na meczu przyjaźni zapowiada się rekordowa frekwencje i wiele atrakcji na trybunach. Sprzedaż 2 tysięcy (!) "zgodowych szalików" rusza już dziś. W obu miastach. Oryginalny kibicowski gadżet będzie można nabyć w klubowych sklepach Legii i Pogoni (fan-shop na stadionie w Szczecinie otwarty jest od godz. 10 do 17, w sobotę od 10 do 14). Szalki znajdzie się też w ofercie sklepu internetowego (www.sklep.pogonszczecin.pl, piątek od. godz. 22).

Szczeciński klub zachęca też do wcześniejszego kupowania biletów na spotkanie Pogoń - Legia. Przypominamy - można je nabywać przez stronę internetową i w klubowym fan-shopie. Uwaga - nowością jest dystrybucja biletów w sklepie "Dyskobol" w C.H. Galaxy (poniedziałek-sobota. godz. 9-21, niedziela 10-20) oraz sklepie Sportgryf w Gryfinie (ul. Szczecińska 2, pn-pt. 10-18, sb. 9-14).