Pogoń - Legia. Już jest rekord frekwencji. Zostało niewiele biletów

To ma być mecz rundy jesiennej w Szczecinie. Najpewniej przy pełnych trybunach. Mimo że pogoniarze znów muszą grać w poniedziałek (godz. 18.30), będą mieli wsparcie kilkunastu tysięcy fanów.
Terminarz nie jest dla Pogoni łaskawy - spotkania u siebie najczęściej rozgrywa w piątki lub poniedziałki. Kibice jednak nie zawodzą. Średnia frekwencja to 9-10 tysięcy. Mecz z Legią poprawi statystykę - sprzedało się już prawie 11 tysięcy biletów.

- W tej puli znajduje się 4807 osób posiadających karnet. To oznacza, że w kasach zostało około 5 tysięcy wejściówek - tłumaczy Łukasz Kasprzyk.

Czy na hitowym spotkaniu Pogoń - Legia będzie komplet? Nawet jeśli zostanie trochę pustych krzesełek, to i tak na pewno padnie jesienny rekord frekwencji w Szczecinie.

Przypominamy, że klubowe kasy (budynek przy ul. Karłowicza 28) są otwarte od godz. 10. Na miejscu (fan shop przy sektorze rodzinnym) można wyrobić też kartę kibica.

Poniedziałkowy mecz na Twardowskiego kończy 8. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy. Portowcy zajmują 9. lokatę w tabeli, mają 11 punktów. Zwycięstwo da im awans na 6. miejsce (ostatni raz Pogoń wygrała ligowy mecz z Legią w 1998 roku!).

Drużyna z Warszawy ma na koncie 15 punktów i gra o powrót na fotel lidera.