Trener Pogoni: Chcielibyśmy szybko zapomnieć o meczu ze Śląskiem

Kiedy na początku drugiej połowy wydawało się, że przejmujemy kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami, straciliśmy dwie bramki po stałych fragmentach wykonywanych przez Sebastiana Milę - mówił po meczu ze Śląskiem Artur Skowronek, trener Pogoni Szczecin.
Pogoń przegrała w poniedziałek w Szczecinie 0:3.

Pomeczowe opinie szkoleniowców:

Stanislav Levy, trener ŚląskaPo porażce u siebie z Zagłębiem Lubin w poprzedniej kolejce byliśmy pod presją. Wiedzieliśmy, że tylko wygrana w Szczecinie pozwoli nam wspiąć się do górnej części tabeli. Wynik może wskazywać, że wygrana przyszła nam łatwo, ale wcale tak nie było. Ważne, że graliśmy konsekwentnie i zdyscyplinowanie. To zdecydowało o naszym sukcesie. W naszej grze było sporo niedokładności, bo staraliśmy się szybko rozpoczynać kontry.

Artur Skowronek, trener PogoniChcielibyśmy szybko zapomnieć o tym meczu, ale nie da się nad nim przejść do porządku dziennego. W pierwszej połowie nie graliśmy najlepiej i szczególnie o tym fragmencie nie chcielibyśmy pamiętać. W przerwie padło kilka mocnych słów i drużyna wyszła na drugą połowę zdeterminowana. W chwili gdy wydawało się, że przejmujemy kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami, straciliśmy dwie bramki po stałych fragmentach wykonywanych przez Sebastiana Milę. Szukamy cały czas lepszej jakości w naszej grze, ale dzisiaj jej zdecydowanie zabrakło.