Darmowe bilety dla dzieciaków na mecz Pogoni z Lyonem

Pogoń i jej sponsorzy zarezerwowali (opłacili) pulę tysiąca biletów dla kibiców do 14. roku życia. Jak je uzyskać?
Zasady są proste. Najmłodszy zabiera ze sobą opiekuna, który za bilet płaci normalną cenę (40 złotych). Płaci jednak tylko dorosły, bo dziecko otrzymuje bilet zupełnie za darmo. Do zakupu/otrzymania wejściówek nie jest potrzebna karta kibica. Dzięki tej akcji dwie osoby (dorosła i dziecko) wchodzą na mecz w cenie jednej wejściówki!

Darmowe bilety można odbierać jedynie w klubowym Fanshopie (Karłowicza 28) - od poniedziałku do piątku w godzinach 11-18 oraz w sobotę od 11 do 14.

"Pogoń Szczecin SA dziękuje przedsiębiorstwom za ufundowanie darmowych biletów dla najmłodszych! To właśnie dzięki firmom EuroAfrica, EPA Omnia, EPA Systemy, EPA Wind, Szponar, ZAPOL, DDB AUTO BOGACKA - dealer Mercedes-Benz akcja rozdawania wejściówek jest możliwa. Zachęcamy kolejne przedsiębiorstwa do przyłączenia się do naszej akcji i ufundowania kolejnej partii biletów dla dzieci. Wspólnie zaszczepiamy miłość do klubu od najmłodszych lat: wychowujemy nowe pokolenie kibiców Dumy Pomorza, ucząc kulturalnego dopingu." - czytamy w oświadczeniu klubu.

A kto nie ma dziecka i na mecz woli się wybrać z kolegami, sympatią lub sam - zasady zakupu wejściówek pewnie zna. Bilety kosztują 40 zł (normalny). Cena obowiązuje na wszystkie sektory. Sprzedawane są bilety na sektory 3-4, 13-14 i 17-20. Pozostałe są wykupione przez sponsorów lub znajdą się tam duże reklamy. Bilety do nabycia w Fanshopie. Karta kibica nie jest potrzebna, ale przy zakupie trzeba okazać dowód tożsamości. Wejściówki na tzw. młyn sprzedawane są w Pubie Joker (skrzyżowanie ul. Witkiewicza i Santockiej).

Spotkanie z Olympique Lyon poprzedzi festyn oraz prezentacja pierwszego zespołu. Sam mecz ma rozpocząć się w środę - 10 lipca - o godz. 18.30. Francuzi to najbardziej utytułowany klub tamtejszej ligi w XXI wieku. Seryjnie zdobywał krajowe mistrzostwo i odnosił sukcesy w Lidze Mistrzów.