Doping, jakiego dawno nie by這. Trybuny 篡造 przez 90 minut

Mecz Pogoni z Wis陰 Krak闚 przyci庵n掖 na stadion ok. 5 tysi璚y kibic闚, ale wydawa這 si, 瞠 jest ich znacznie wi璚ej. By這 tak g這郾o. I atmosfera jak za dawnych lat
Na mecz z Wis陰 kibice wr鏂ili "pod zegar". Podczas dw鏂h wcze郾iejszych spotka - ze 奸御kiem Wroc豉w i Zawisz Bydgoszcz (PP) - sektory na 逝ku by造 zamkni皻e. Tak kar na這篡 wojewoda, po tym jak w Szczecinie "poszaleli" kibice warszawskiej Legii.

Szczeci雟cy fani przem璚zyli si w tymczasowym "m造nie" na sektorze 9, a w sobot wr鏂ili na 逝k. Z przytupem. Przygotowali efektown opraw. I przez 90 minut nie 瘸這wali garde.

- Takiej atmosfery nie by這 nawet na Legii - takie recenzje mo積a przeczyta na forach internetowych.

Warto przypomnie, 瞠 "mecz przyja幡i" przyci庵n掖 na stadion a 12 tysi璚y kibic闚. Sektory 10-12 p瘯a造 w szwach.

Mimo to - doping na Wi郵e by lepszy. Na wy篡ny wspi掖 si te wodzirej z megafonem - "rozbuja" ca造 stadion, rzuci kilka 鈍ietnych tekst闚, zmobilizowa kilkaset os鏏 z s御iednich sektor闚, by przyszli do "m造na" i pomogli zaprezentowa efektown kartoniad.

- Czasy s, jakie s. Ma這 nas. Pom騜cie. Bez was oprawa nie wyjdzie - pokrzykiwa.

Na ten apel zareagowa豉 co najmniej po這wa siedz帷ych na "trzynastce". Ludzie z sektor闚 7-9 przeskakiwali przez p這t, cho grozi za to zakaz stadionowy. Dolna cz窷 m造na wype軟i豉 si setkami "szali". W g鏎nej ultrasi rozwin瘭i dwie ogromne p豉chty materia逝 z napisem: 浩BY NADSZED MISTRZA CZAS. Sektor 11 przykry豉 czarna sektor闚ka z rysunkiem... modl帷ego si.

砰wio這wy doping by do 90. minuty, cho w drugiej po這wie portowcy prezentowali si s豉biej. Szkoda, 瞠 nie pad造 bramki. Szkoda, 瞠 s璠zia tu przed ko鎍em nie gwizdn掖 karnego, po zagraniu r瘯 obro鎍y Wis造.

Kolejny mecz na stadionie przy ul. Twardowskiego - 15 wrze郾ia. Rywalem granatowo-bordowych b璠zie Lechia Gda雟k. A 20 wrze郾ia wyjazd do Poznania.