Pogoń zainteresowana pozyskaniem Patryka Małeckiego i Adama Banasia?

PRZEGLĄD PRASY Małecki (Wisła Kraków) i Banaś (Zagłębie Lubin) znaleźli się na celowniku Pogoni Szczecin - informuje "Głos Szczeciński".
Obu zawodnikom w czerwcu przyszłego roku wygasają kontrakty. Włodarze szczecińskiego klubu mieli już przeprowadzić pierwsze rozmowy ze skrzydłowym Wisły. Menedżer Małeckiego, Bartłomiej Bolek, wyjechał z Polski, a pracownicy agencji nie komentują sprawy. Dodatkowego smaczku całej sprawie dodaje fakt, że w poniedziałek Pogoń zmierzy się na wyjeździe z Wisłą w ostatnim tegorocznym meczu ekstraklasy.

O tym, że były reprezentant Polski chętnie zmieniłby pracodawcę donoszą też inne źródła. "Piłkarz nie znalazł wspólnego języka ze Smudą i ma dość współpracy z tym szkoleniowcem. Małecki poinformował już władze "Białej Gwiazdy", że chce w zimie zmienić klub. Rozstanie nie powinno być wielkim problemem, bo zawodnik ma kontrakt, który jest ważny jeszcze tylko przez pół roku." - pisze "Dziennik Polski."

31-letni Banaś to środkowy obrońca, który miałby wzmocnić konkurencję w szczecińskiej defensywie. Wcześniej grał w Ruchu Radzionków Piaście Gliwice i Górniku Zabrze. Jak informuje "Fakt" jego pozyskaniem zainteresowani są również zabrzanie, którzy chętnie widzieliby go ponownie w swojej drużynie.