Wojciech Golla zadebiutował w reprezentacji. Został 21. piłkarzem Pogoni w drużynie narodowej

Obrońca szczecińskiej drużyny w meczu z Mołdawią (1:0) wyszedł w podstawowym składzie biało-czerwonych. Spędził na boisku 68 minut.
Polacy na zgrupowanie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pojechali w krajowym składzie. Pierwsze spotkanie z Norwegią (3:0) Golla przesiedział na ławce rezerwowych. W starciu z Mołdawią selekcjoner Adam Nawałka dał jednak szansę zupełnie innej jedenastce. Stoper Pogoni stworzył parę środkowych obrońców z Adamem Kokoszką (Śląsk Wrocław). Nie popełnił żadnego błędu, ale też przeciwnicy nie zmusili go do dużego wysiłku. Komentujący mecz dla TVP Marcin Żewłakow chwalił go za umiejętne wyprowadzanie piłki.

Biało-czerwoni wygrali 1:0 po bramce Pawła Brożka. Golla był jedynym zawodnikiem Pogoni, który otrzymał powołanie. Tym razem trener Nawałka nie zdecydował się na skorzystanie z usług Marcina Robaka. Debiutu nie doczekał się pochodzący z Przelewic Filip Starzyński (obecnie Ruch Chorzów).

Dzięki występowi w spotkaniu z Mołdawią Golla został 21. piłkarzem Pogoni, który zagrał w seniorskiej reprezentacji. Zrównał się pod tym względem z legendą Portowców - Marianem Kielcem. Najczęściej powoływania otrzymywali Marek Ostrowski (33 mecze) i Henryk Wawrowski (25).

Piłkarze Pogoni w reprezentacji Polski:

33 mecze - Marek Ostrowski

25 - Henryk Wawrowski

10 - Waldemar Jaskulski, Marek Leśniak

6 - Zenon Kasztelan

4 - Krzysztof Urbanowicz

3 - Dariusz Adamczuk, Przemysław Kaźmierczak, Adam Kensy, Marcin Robak, Maciej Stolarczyk, Dariusz Szubert

2 - Czesław Boguszewicz, Kazimierz Sokołowski, Marek Szczech

1 - Paweł Drumlak, Waldemar Folbrycht, Wojciech Golla, Marian Kielec, Radosław Majdan, Ryszard Mańko