Sport.pl

Trener Kocian: Nie byliśmy gorsi. Sami sobie strzeliliśmy bramkę

Pogoń Szczecin przegrała na wyjeździe z Piastem Gliwice 0:1. Zimę spędzi na 7. miejscu w tabeli ekstraklasy.
O porażce Portowców zdecydowała sytuacja z drugiej połowy, gdy niefrasobliwość szczecińskiej obrony sprytnym strzałem głową wykorzystał Kamil Wilczek.

Pomeczowe opinie trenerów

Jan Kocian, szkoleniowiec Pogoni:

To była niepotrzebna porażka. Jeśli nie możesz wygrać meczu, to zrób wszystko, by go nie przegrać. Punkt zdobyty w Gliwicach byłby w naszej sytuacji niezłym wynikiem. A to był mecz właśnie na remis. Nie byliśmy gorsi od Piasta. Zadecydowała bramka, która była efektem błędów naszej całej defensywy. Sami sobie ją strzeliliśmy.

Angel Perez Garcia, szkoleniowiec Piasta:

Obie drużyny chciały wygrać i grały ofensywnie. Dlatego mecz był bardzo intensywny i ładny dla oka. Dla nas było to trudne spotkanie, bo Pogoń jest w czołowej ósemce i przyjechała do Gliwic po zwycięstwo. Graliśmy bardzo skoncentrowani i to był klucz do sukcesu. Patrząc po naszych okazjach bramkowych, wydaje mi się, że to zasłużone zwycięstwo. Moim zawodnikom należą się najwyższe noty.

Komentarze (1)
Trener Kocian: Nie byliśmy gorsi. Sami sobie strzeliliśmy bramkę
Zaloguj się
  • west_pomeranian

    Oceniono 1 raz 1

    Nie byliście gorsi? Co za bzdura!! Jak się przegrywa i to w stylu gorszym od trampkarzy to jak można mówić, że się nie było gorszym?!! Jeśli Pogoń ma być stale takim przeciętniakiem, i bez ambicji walki o cokolwiek, to już lepiej żeby w Szczecinie nie było żadnej drużyny piłkarskiej. Nigdy nic nie osiągnął ten klub ani na arenie Polski ani tym bardziej w rozgrywkach europejskich. Wstyd mi było oglądać ten mecz, inne zresztą nie były lepsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX