Pogoń rozpoczęła sprzedaż biletów na mecz z Lechem Poznań

Czy Marcin Robak raz jeszcze wbije pięć bramek "Kolejorzowi" w Szczecinie, jak to miało miejsce rok temu?
Zadanie trudne przed napastnikiem, bo ustrzelić aż pięć goli, jest sztuką niezwykle trudną, ale kibice Pogoni na własne oczy mogą się przekonać, czy Robak powtórzy show.

Od poniedziałku można już nabywać wejściówki na to spotkanie (sobota, 14 lutego, godz. 18). Ceny jednorazowych biletów nie zmieniły się w porównaniu z jesienią - nadal kosztują od 16 do 42 zł (normalne, w zależności od wybranego sektora).Klub przygotował również wejściówki dla niepełnosprawnych na specjalnie miejsca na sektorach 3-9 oraz na sektor 24. Kosztują: 26 zł - mężczyźni, 16 zł - kobiety i 11 zł - dzieci (wymagany opiekun). - Przypisanie statusu osoby niepełnosprawnej do karty kibica można wykonać osobiście w kasach biletowych lub poprzez kontakt z panią Ireną Brzozowską (091 487 20 30, nr wewnętrzny 106). Wymagana jest legitymacja lub zaświadczenie o niepełnosprawności - informuje klub w komunikacie.

Jak nabyć bilet:

- przez internet (https://kupbilety.pogonszczecin.pl)

- w Fanshopie (budynek VIP za niską trybuną na stadionie przy ul. Karłowicza)

- w stoisku Pogoni w CHR Galaxy (II piętro, tuż przy strefie gastronomicznej)

- w punktach zewnętrznych: Sportgryf (Gryfino, ul. Szczecińska), Amber Team Outlet Sport (Szczecin, ul. Bohaterów Warszawy), sklepy Soft Electronic (ul. Podgórna lub ul. Sikorskiego)

Z biletami ulgowymi na mecz wejdą:

- osoby po 65. roku życia

- uczniowie

- studenci (do 26. roku życia)

- kobiety

- osoby niepełnosprawne (wymagana legitymacja/zaświadczenie)