Duże zmiany w sprzedaży karnetów na wiosenne mecze Pogoni

Karnety są już do nabycia, ale klub zrezygnował - jak to miało miejsce choćby w poprzednim sezonie - by obejmowały wszystkie mecze ligowe w tym sezonie.
Działacze zdecydowali, że karnety, które obecnie mogą już nabywać fani, będą obejmować tylko sześć najbliższych spotkań: z Lechem Poznań (14 lutego, godz. 18), Górnikiem Łęczna (2 marca, godz. 18), Lechią Gdańsk, GKS-em Bełchatów, Jagiellonią Białystok i Górnikiem Zabrze (dokładne terminy tych spotkań jeszcze nie są ustalone).

Czemu karnety nie obejmą spotkań w grupie mistrzowskiej (bądź spadkowej)? - Zarząd miał na uwadze fakt, że obecna pozycja Pogoni w tabeli nie wskazuje, w której grupie zagramy dodatkowe spotkania wiosną, a nie chcemy sprzedawać tzw. kota w worku. Mamy nadzieję, że Pogoń zagra w grupie mistrzowskiej, ale jeśli się tak nie stanie, to fani byliby rozczarowani obecnym zakupem - wyjaśnia Krzysztof Ufland, rzecznik prasowy Pogoni.

Karnety na 6 spotkań nadal są lepszym rozwiązaniem niż każdorazowy zakup wejściówek. Oszczędzać można od 21 do 42 zł (w zależności od sektora).Dodatkową zniżkę klub przygotował dla osób, które posiadały karnety w rundzie jesiennej sezonu 2014/15. Lojalni karnetowicze mogą liczyć na 10-procentowy rabat, ale i mają czas aż do meczu z Lechem, by wykupić miejsca z zeszłej rundy. Jesienią stali karnetowicze mieli zdecydowanie mniej czasu na taki ruch, bo klub szybciej uruchamiał wolną sprzedaż.Karnety mogą zakupić też niepełnosprawni na sektory 3-9 i 24. Kosztują 122 zł (mężczyźni), 75 zł (kobiety) i 51 zł (dzieci, wraz z opiekunem). Niepełnosprawni kibice, którzy posiadali karnet w rundzie jesiennej także mogą go przedłużyć. Prolongata kosztuje odpowiednio 110 zł (mężczyźni), 67 zł (kobiety) i 46 zł (dzieci z opiekunem). Ceny są dokładnie takie same jak na sektor rodzinny.

- Przypisanie statusu osoby niepełnosprawnej do karty kibica można wykonać osobiście w kasach biletowych lub poprzez kontakt z panią Ireną Brzozowską (091 487 20 30, nr wewnętrzny 106). Wymagana jest legitymacja lub zaświadczenie o niepełnosprawności - informuje klub w komunikacie - informuje klub.

Jak nabyć bilet:

- przez internet (https://kupbilety.pogonszczecin.pl)

- w Fanshopie (budynek VIP za niską trybuną na stadionie przy ul. Karłowicza)

- w stoisku Pogoni w CHR Galaxy (II piętro, tuż przy strefie gastronomicznej)

- w punktach zewnętrznych: Sportgryf (Gryfino, ul. Szczecińska), Amber Team Outlet Sport (Szczecin, ul. Bohaterów Warszawy), sklepy Soft Electronic (ul. Podgórna lub ul. Sikorskiego)

Z biletami ulgowymi na mecz wejdą:

- osoby po 65. roku życia

- uczniowie

- studenci (do 26. roku życia)

- kobiety

- osoby niepełnosprawne (wymagana legitymacja/zaświadczenie)