To już pewne: Pogoń na Lecha z nowym kompletem strojów

Szczeciński klub rozpoczął reklamę... tzw. pasiaków, w których wiosną będą grać szczecińscy piłkarze w lidze.
Od meczu z Lechem Poznań (14 lutego, godz. 18, Stadion Krygiera przy Twardowskiego) "domowym" kompletem portowców będzie trykot w pionowe granatowo-bordowe pasy, nazywany przez kibiców "pasiakiem".

- Nowa koszulka jest wyjątkowa. Nike wyprodukował ją specjalnie dla Pogoni Szczecin, bo w katalogu nie ma takiego wzoru w granatowo-bordowej kolorystyce. Żadna inna drużyna piłkarska na świecie nie będzie miała takich strojów - podkreśla z dumą komunikat klubu.

Pogoń zrezygnuje z jednolitych granatowych kompletów, w których występowała w ostatnich sezonach, a wróci do historycznych koszulek portowców oraz klubowych barw. Właśnie pomysł na "pasiaki" wygrał w plebiscycie klubu dla kibiców na nowy styl strojów.

Do meczu z Lechem - nikt nie zobaczy nowych koszulek, ale już w dniu meczu kibice będą mogli zakupić taki gadżet w klubowym fanshopie oraz specjalnych punktach sklepowych w I i II strefie na stadionie. Koszulka nie będzie tania - ta meczowa (z logo sponsorów klubu) do sprzedaży trafi za 199 zł.