Pogoń Szczecin w grupie mistrzowskiej. Droższe bilety

Klub zdecydował się podnieść ceny wejściówek na trzy najbliższe spotkania portowców na Stadionie im. Floriana Krygiera.
Zmiana trenera w szczecińskiej Pogoni na 4 kolejki przed końcem rundy zasadniczej miała decydujące znaczenie w walce o grupę mistrzowską. Czesław Michniewicz wygrał trzy mecze i nawet porażka z Legią w Warszawie nie wypchnęła portowców poza najlepszą ósemkę.

Od poniedziałku piłkarze rozpoczną ostre przygotowania do sobotniego meczu z Lechią Gdańsk. Tego samego dnia - klub uruchomi wszystkie możliwe punkty sprzedaży karnetów na trzy mecze i biletów na Lechię. Oczywiście - lepiej zaopatrzyć się w karnet. Najtańsze normalne od 54 zł (a najtańszy bilet - 23 zł). Ulgowe - od 42 zł.

W porównaniu z wiosną Pogoń podnosi ceny biletów. Nieznacznie, ale jednak... Na rundę wiosenną normalne kosztowały od 21 do 42 złotych (w zależności od sektora), a na grupę mistrzowską - od 23 do 46 zł. Bilety ulgowe - podrożały z 16 do 18 zł, rodzinne - zamiast 11, 16 i 26 będą kosztować 12, 18 i 29.

Karnety, czyli tzw. mistrzowski pakiet, będą obowiązywać na mecze z Lechią (sobota, 9 maja, godz. 18), Legią Warszawa (sobota, 23 maja, godz. 18) i Jagiellonią Białystok (środa, 3 czerwca, godz. 20.30).

Osoby "przedłużające" swoje miejsca z rundy wiosennej tradycyjnie mogą liczyć na 10 procent zniżki. Ich miejsca będą dla nich zarezerwowane do 9 maja, a więc do dnia meczu z Lechią Gdańsk. Jeśli do tego czasu ktoś nie zdecyduje się na przedłużenie miejsca, jego krzesełko trafi do sprzedaży otwartej.

Jak kupić karnet lub bilet?

Najszybciej i bez kolejek kibice mogą to zrobić korzystając z opcji on line (kupbilety.pogonszczecin.pl). I nie trzeba mieć do tego drukarki, bo bilet automatycznie zostanie zarejestrowany na karcie kibica.

Od poniedziałku do piątku (godz. 10-17) i w sobotę (10-14) czynny będzie Fanshop na stadionie. Także w CH Galaxy jest punkt sprzedaży Pogoni (pon.-sob. 9-21, niedziela 10-20). Osoby spoza Szczecina mogą nabywać w zewnętrznych punktach sprzedaży. Lista jest na stronie oficjalnej klubu.

Komu ulgowe?

Tańsze wejściówki przysługują osobom po 65. roku życia, uczniom, studentom (do 26. roku życia), kobietom i osobom niepełnosprawnym. Dla osób niepełnosprawnych przygotowane są m.in. specjalne miejsca na sektorach 3-9 oraz na sektor 24. Przypisanie statusu osoby niepełnosprawnej do karty kibica można wykonać osobiście w kasach biletowych lub poprzez kontakt z p. Ireną Brzozowską (91 487 20 30, nr wewnętrzny 106). Wymagana jest legitymacja lub zaświadczenie o niepełnosprawności.