Sport.pl

Pogoń znów z Patrykiem Małeckim. Końcówka rehabilitacji

Skrzydłowy kończy leczenie kontuzji kolana, którą odniósł jesienią w pucharowym meczu z Legią Warszawa.
Małecki miał wtedy dużego pecha. Wszedł na boisko po godzinie gry, a po 20 minutach zerwał wiązadła w kolanie. Groźna kontuzja na ponad pół roku wyłączyła go z gry.

Zabieg operacyjny i rehabilitację piłkarz przechodził w Krakowie, gdzie mieszka na stałe. Ale z medykami i trenerami Pogoni był w stałym kontakcie. Swój powrót do Szczecina zadeklarował na początek maja, ale przyjechał już w czwartek (30 kwietnia).

Czy wystąpi jeszcze w tym sezonie?

- Gdyby chodziło o sam występ, to pewnie nie byłoby z tym problemu. Ale Patryk ma wyrobione nazwisko i z jego powrotem związane jest złapanie pewnej jakości w grze. Nie wiem, ile może to potrwać. Dopiero jak rozpoczniemy wspólne indywidualne treningi w Szczecinie, będziemy wiedzieć, w jakim stanie jest noga i kiedy będzie mógł trenować na pełnych obrotach z zespołem - mówił niedawno Dariusz Dalke, fizjoterapeuta Pogoni.

Przed portowcami jeszcze miesiąc ligowego grania. W Warszawie na ławkę rezerwową wrócił Brazylijczyk Hernani, który kilka tygodni temu doznał urazu barku w meczu z Lechią Gdańsk. Poza składem - oprócz Małeckiego - pozostaje jeszcze Takuya Murayama (uraz śródstopia). Nie wiadomo też, w jakiej dyspozycji po majówce będzie Marcin Robak, który opuścił dwa mecze za kadencji Michniewicza, później zagrał z Górnikiem Zabrze, by z Legią znów być niedysponowanym.

Komentarze (3)
Pogoń znów z Patrykiem Małeckim. Końcówka rehabilitacji
Zaloguj się
 • zapytajnikowski

  Oceniono 6 razy 0

  z pewnego źródła dostałem info, że na kilku portalach piszących o sporcie, pracuje grupa kobiet przebrana za mężczyzn, zapuszczają one wąsy i brody, żeby być bardziej wiarygodnymi, całej tej operacji przyklaskują właściciele tych portali, bo mają pretekst przed żonami, żeby zostawać dłużej w pracy. problemem okazuje się wspomniane owłosienie twarzy pracownic tych portali, gdyż jak udało się ustalić, gilgocze szefów w jajka. sytuacja wydaje się patowa, bo szefowie ani myślą o zaprzestaniu chędożenia, a pracownice nie godzą się na obniżenie zawartości białek w ich pokarmach serwowanych przez szefów, ale jednocześnie nie chcą ujawnić światu swojej płci, żeby nie stracić wiarygodności podawanych przez siebie informacji. jednym z rozwiązań tego problemu ma być biznesmen z Turbanistanu, który powiedział, "w naszym kraju zarost u kobiet jest mile widziany, a nawet wskazany''. Chodzą domysły, że ów biznesmen planuję przejęcie wszystkich tych portali o tematyce sportowej i kontynuację obowiązków szefostwa z jeszcze większym naciskiem na wydajność i jakość swojej pracy, a także zacieśnienie się współpracy ze wszystkimi podwładnymi.

 • ant44

  Oceniono 2 razy -2

  "Skrzydłowy kończy leczenie kontuzji kolana" -
  1. kogo to cokolwiek obchodzi
  2. kto płaci za jego leczenie ( zus, srus, czy sportcaritas?)
  3. czy tokarz z lęborka teź może liczyć na półroczne leczenie kontuzji łokcia?

 • andgad

  Oceniono 8 razy -4

  Jak Legia i Lech mają nie pozwolić wnieść na obcy stadion race czy transparenty! Czy mają ustanowić aniołów stróży dla kibiców! Boniek jesteś przekręt!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX