Karnety i bilety na Pogoń Szczecin. Za wygodę trzeba zapłacić więcej

Podwyżka za wejście na sektor VIP, na krzesełka pod dwoma zakrytymi sektorami oraz na sektory 7-9. To najważniejsze zmiany w cenniku karnetów i biletów na mecze Pogoni Szczecin w sezonie 2015/16.
- W poniedziałek 6 lipca rozpocznie się sprzedaż biletów i karnetów na mecze Pogoni w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016. Tym razem przygotowaliśmy mnóstwo promocji i niespodzianek - zachwala klub w komunikacie.

Już wiemy, że jesienią Pogoń rozegra 10 spotkań w Szczecinie: ze Śląskiem, Górnikiem Łęczna, Wisłą, Piastem, Jagiellonią, Zagłębiem, Górnikiem Zabrze, Lechem, Lechią i Podbeskidziem.

Klub zdecydował się rozdzielić sektory 13 i 14 od "MŁYNA" (10-12), a sektory 3 i 6 od "KRYTEJ" (4-5). Pogoń stawia na karnetowiczów i sprzedaż biletów w internecie. Karnety to zawsze ekonomiczniejszy wybór od każdorazowego zakupu biletów, a teraz dla przedłużających karnet klub oferuje dodatkową zniżkę - w zależności od sektora - od 10 do 19 procent. Dodajmy, że posiadacze karnetów wejdą jeszcze na stadion podczas spotkań pucharowych Pogoni, o ile do takich dojdzie w Szczecinie.

I jeszcze jeden argument za karnetami.

- Karnetowicze zyskują też 50 procent zniżki na unikatową koszulkę, którą niedługo zaprezentujemy. Będą mogli kupić ją za jedyne 19 zł! W ogólnej sprzedaży T-shirt będzie dostępny za 40 zł. Kibice, którzy zdecydują się na zakup w promocyjnej cenie do karnetu, będą mogli wybrać 1 z 4 wzorów (2 męskie, 2 damskie). Ponadto na właścicieli karnetów czekać będzie aż 50 atrakcyjnych nagród, m.in. oglądanie meczu ze strefy Silver, treningi z drugim zespołem, profesjonalna sesja zdjęciowa z piłkarzem Pogoni, akcja "zobacz mecz jak dziennikarz", mecz "z kanapy" ustawionej przy murawie dla 2 osób, a także karnety na wiosnę! Nagrody są o tyle wyjątkowe, że w większości nie da się ich kupić! Szansą na ich zdobycie jest posiadanie karnetu - informuje Pogoń.Ceny biletów w porównaniu z początkiem poprzedniego sezonu są odrobinę tańsze (na sektory 3 i 6) lub droższe (np. na sektory 7-9, VIP). Najtańszy - do tzw. Młyna, czyli na sektory (10-12) najgłośniejszych fanów. Najdroższe: 50 zł za sektor VIP i 40 na tzw. krytą (4-5).

Bilety mogą być jednak tańsze. 10-procentowy rabat będzie przy zakupach on-line, ale promocja obowiązuje przez 4 pierwsze kolejki. Jak sprzedaż internetowa podwoi się - promocja będzie utrzymana przez całą jesień.Promocja jest też dla fanów, którzy planują dopiero debiut na trybunach. Każda osoba, która zdecyduje się wyrobić kartę kibica za 10 zł, będzie miała możliwość zakupu biletu za symboliczną złotówkę!