Piłkarz Pogoni współautorem sensacji. Gruzja ograła Hiszpanię

We wtorek reprezentacja Hiszpania grała w Getafe towarzysko z Gruzją. To był ostatni sprawdzian drużyny z Półwyspu Iberyjskiego przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy.
Naszpikowana gwiazdami FC Barcelony czy Realu Madryt Hiszpania bardzo nieoczekiwanie uległa znacznie niżej notowanej reprezentacji Gruzji, która nigdy nie zagrała w żadnym turnieju rangi mistrzowskiej. Mecz zakończył się wynikiem 0:1, a jedynego gola w 40. minucie zdobył Tornike Okriaszwili.

Mecz w pierwszym składzie rozpoczął zawodnik Pogoni Szczecin Wladimer Dwaliszwili. Napastnik grał do 72. minucie i zanotował bardzo przyzwoity występ. Na boisku prezentował się bez bojaźni i w swoim stylu nie stronił od ostrych starć z rywalami. Podopieczny Kazimierza Moskala walnie przyczynił się do sprawienia sensacji.

Warto zaznaczyć, że Gruzja była rywalem Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy. Biało-czerwoni dwukrotnie ograli zespół z Kaukazu po 4:0.

Teraz Dwaliszwili podobnie zresztą jak inny kadrowicz Adam Gyurcso (Węgry) musi już bukować bilety lotnicze do Polski. Pogoń przygotowania do sezonu rozpoczyna 13 czerwca.

Zdjęcie Adidas Rękawice bramkarskie Predator Training IC S90272 Zdjęcie Adidas Rękawice bramkarskie Ace Zones Pro AO2294 Zdjęcie RĘKAWICE BRAMKARSKIE adidas F50 GRAPHIC
Adidas Rękawice bramkarskie... Adidas Rękawice bramkarskie... RĘKAWICE BRAMKARSKIE adidas...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info