Próba generalna Pogoni. Obejrzy ją 1000 kibiców

W sobotę o godz. 18 piłkarze Pogoni Szczecin rozegrają ostatni sparing przed inauguracją sezonu ekstraklasy. Na stadionie Iny Goleniów zmierzą się z pierwszoligową Chojniczanką Chojnice.
Miejsce rozegrania meczu wybrano nieprzypadkowo, ponieważ klub chce promować Pogoń także poza granicami Szczecina. Ma się to przyczynić do wzrostu frekwencji na ligowych spotkaniach i zachęcić do kibicowania mieszkańców całego regionu. Tego lata Pogoń gościła już w Gryfinie, a wcześniej setki kibiców ściągała na swoje sparingi w Wolinie, Drawsku Pomorskim czy Stargardzie.

W sobotę na boisku zobaczymy najprawdopodobniej skład zbliżony do tego, który 16 lipca rozpocznie ligowy sezon meczem z Wisłą. Spotkanie pokaże jak zespół przepracował okres przygotowawczy i czy jest już gotów na start rozgrywek.

Chojniczanka to drużyna, z którą Pogoń mierzy się w grach kontrolnych niemal co pół roku. Rywale miniony sezon zakończyli na 12. miejscu w I lidze. Zespół z Chojnic aktualnie testuje Filipa Kozłowskiego, który jest zawodnikiem Pogoni wystawionym na listę piłkarzy do wypożyczenia.

Mecz nie będzie imprezową masową, dlatego na trybuny kameralnego obiektu w Goleniowie wejdzie tylko 999 kibiców. Przed pierwszym gwizdkiem w kasie przy stadionie będzie trzeba nabyć bilet za 8 złotych. Cały dochód zostanie przeznaczony dla Iny, żeby mogła pokryć koszty organizacji sparingu.

Zdjęcie Puma Piłka nożna evoPOWER 3 Tournament 08255401 Zdjęcie Puma Piłka nożna evoPOWER Graphic 08256410 5 Zdjęcie PUMA PIŁKA NOŻNA KING atest FIFA 082028-16
Puma Piłka nożna evoPOWER 3... Puma Piłka nożna evoPOWER G... PUMA PIŁKA NOŻNA KING atest...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info