Piłkarze Pogoni spotkali się z kibicami na bulwarach [ZDJĘCIA]

Pogoń Szczecin podobnie jak rok temu, wychodzi do swoich fanów z letnią akcją "Wakacje z Portowcami".
W niedzielne popołudnie granatowo-bordowi najpierw odbyli godzinny rejs statkiem MS Joanna. Na pokładzie znalazło się miejsce dla trenerów Kazimierza Moskala i Macieja Musiała, a także Davida Niepsuja, Jakuba Słowika, Dawida Kudły, Mateusza Matrasa i Kamila Drygasa. Poza portowcami, Szczecin z perspektywy wody mogli oglądać również kibice, którzy na początku lipca oddali krew dla byłego pracownika biura prasowego klubu Grzegorza Hatylaka.

Potem statek zacumował przy nadodrzańskich bulwarach, gdzie czekali już pozostali kibice Pogoni, a także Spas Delev, Adam Gyurcso czy Ricardo Nunes. Najwięcej było zdecydowanie tych najmłodszych fanów, którzy bardzo chcieli zrobić sobie zdjęcie z trenerem i wziąć autograf od piłkarzy.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się osoba Davida Niepsuja. Nowy nabytek z uśmiechem na twarzy poznawał szczecińską publiczność, ale na razie jest jednak daleki od dobrego humoru z powodu kontuzji mięśnia przywodziciela.

- Nie ma szans, żebym zagrał z Wisłą Kraków na inaugurację ekstraklasy - mówi 20-latek. - Dopiero w przyszłym tygodniu wznawiam treningi.

- Jest trochę mniej osób niż przed rokiem, ale trzeba pamiętać, że trwa okres wakacyjny - oceniał Dawid Kudła. - To bardzo fajna sprawa móc przyjść tutaj i porozmawiać z kibicami.

Pogoń sezon rozpocznie już za tydzień. W sobotę o godz. 18.00 zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Kraków. To klub, w którym grał i pracował aktualny trener szczecinian Kazimierz Moskal.