Pogoń. Kazimierz Moskal: Myślałem, że szybciej rozstrzygniemy to spotkanie

Opinie trenerów po spotkaniu Piast Gliwice - Pogoń Szczecin (0:2).
Kazimierz Moskal, trener Pogoni: - Gratuluję swoim zawodnikom. To wbrew pozorom nie było łatwe spotkanie. Zwłaszcza w drugiej połowie zbyt mocno się cofnęliśmy, oddaliśmy inicjatywę rywalowi i musieliśmy drżeć o wynik. Wychodząc na drugą połowę miałem inne wyobrażenie o jej przebiegu - miałem nadzieję, że szybko strzelimy drugą bramkę. Ostatecznie wpadła dopiero w 90. minucie, ale dobrze, że w końcu się udało i wygraliśmy 2:0. Myślałem, że stanie się to nieco szybciej. Przed tygodniem przełamaliśmy się w meczach przed własną publicznością. Jadąc do Gliwic bardzo nam zależało, żeby przerwać również serię spotkań bez zwycięstwa na wyjeździe. Przywozimy do Szczecina trzy punkty i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi.

Jiri Necek, trener Piasta: - Graliśmy dzisiaj w bardzo dobrym zespołem. Pogoń znakomicie się broniła. Zawodnicy ofensywni - Gerard Badia, Josip Barisić i Sasa Zivec nie potrafili utrzymać piłki i zagrozić bramce Pogoni. Zrobiliśmy dwa błędy i zostaliśmy za to ukarani. Obiektywnie trzeba stwierdzić, że drużyna przeciwna była po prostu zespołem lepszym.