Sport.pl

Młody bramkarz zadebiutował w Pogoni. Dzięki temu kibice z jego miasta mają tańsze bilety

Kibice Pogoni Szczecin z Goleniowa sobotni mecz z Górnikiem Łęczna mogą obejrzeć za 5 złotych.
Skąd ta promocja? W ostatnim spotkaniu z Wisłą Płock (0:2) miejsce między słupkami zajął młody Adrian Henger, który posadził na ławce rezerwowych Dawida Kudłę i sprawił, że Jakub Słowik w ogóle nie przyjechał na Mazowsze.

Dla 20-latka był to debiut w ekstraklasie. Wcześniej grał tylko w drużynie rezerw. Zaprezentował się na tyle dobrze, że najprawdopodobniej obroni miejsce w pierwszym składzie. Henger nie ponosi winy za stracone bramki, a swoimi interwencjami kilka razy uratował zespół przed stratą większej liczby goli.

- Nie byłem zaskoczony, już wcześniej trener poinformował mnie, że będę bronił w Płocku - mówi 20-latek.

Henger pochodzi z Goleniowa i jest wychowankiem tamtejszej Iny. Jego debiut z pewnością sprawi, że na najbliższy mecz przyjedzie spora rzesza kibiców z tego miasta. Klub zorganizował specjalną akcję i goleniowscy fani Pogoni zobaczą pojedynek z Górnikiem Łęczna za 5 złotych.

Klub informuje w komunikacie:

"W jednym z naszych punktów sprzedaży (Fanshop na stadionie oraz sklepy w CHR Galaxy i Outlet Parku), a w dniu meczu także w kasach od ul. Karłowicza, należy okazać dokument tożsamości potwierdzający zameldowanie w Goleniowie. Dzięki temu będzie można nabyć wejściówkę w cenie 5 złotych na sektor nr 9!

Liczymy, że "dziewiątka" wypełni się goleniowianami, którzy przez 90 minut będą dopingować Portowców trakcie meczu z Górnikiem Łęczna! Mamy nadzieję, że już niebawem w granatowo-bordowych barwach zobaczymy debiutanta z kolejnego miasta naszego województwa. A wtedy na pewno postaramy się, by i jego mieszkańcy mogli zobaczyć mecz w Szczecinie za "piątaka"!"

Więcej o: