Kosmetyczne zmiany w cenniku biletów i karnetów na Pogoń

O złotówkę lub 2 zł będą droższe wejściówki na mecze Portowców w Szczecinie.
bilety bilety Materiał Pogoni Szczecin

Ceny biletów na mecze Pogoni w Szczecinie

Występy przy Twardowskiego Pogoń rozpocznie od meczu ze Śląskiem Wrocław (ostatni weekend lipca), a później jeszcze ośmiokrotnie Portowcy zagrają u siebie. Gościć będą m.in. Legię, Wisłę czy Zawiszę.

Ceny biletów podrożały o złotówkę lub 2 złote. Nie zmienia się podział na sektory. Klub wkrótce poinformuje - kiedy będzie można nabywać bilety w Fanshopie, punktach zewnętrznych i przez Internet. Wiadomo jednak, że lepiej opłaca się nabyć karnet.

karnety2 karnety2 Materiał Pogoni Szczecin

Ceny karnetów dla przedłużających

Kto już wiosną był posiadaczem karnetu, a jest zadowolony ze swojego miejsca może wykupić karnet na nowy sezon z tą samą lokalizacją, ale po korzystniejszej cenie.

Pogoń informuje: - Każdy, kto posiadał karnet na rundę wiosenną sezonu 2013/14, abonament na jesień 2014 nabędzie dodatkowo o 10 procent taniej!

Sprzedaż karnetów dla osób przedłużających abonamenty ruszy już w poniedziałek 16 czerwca - w Fanshopie (pon. - sob. od g. 10 do 17) i przez Internet. Do 8 lipca (wtorek) miejsca karnetowiczów z minionej wiosny są zarezerwowane tylko dla nich.

karnety karnety Materiał Pogoni Szczecin

Ceny karnetów dla wszystkich pozostałych fanów Pogoni

Pogoń podtrzymuje zasadę, by zakup karnetów był bardzo opłacalny. Cena karnetu (przypomnijmy - obejmuje 9 spotkań ligowych i ewentualne pucharowe) jest równowartością 7 pojedynczych biletów.
Ogólna sprzedaż karnetów rozpocznie się 9 lipca.